lekarz Jan Charytoniuk

1,2

Wczoraj w nocy skierowano Mnie do szpitala z silnym bólem brzucha. O 2 w nocy jechałem myślałem że gdzieś odjadę z bólu. Jak już dojechałem i przyjęto na SOR w zespolonym szpitalu w Elblągu po przeprowadzeniu badań przez ratownika medycznego który podejrzewał zapalenie otrzewnej wezwał chirurga. Wszedł popatrzył dotknął brzucha w miejscach gdzie nie bolało i że nie jestem pacjentem chirurgicznym. Z wielkimi pretensjami że po co tu przyjechałem że w Nowym Dworze Gdańskim macie szpital (brak odpowiedniej aparatury dlatego skierowano do Wojewódzkiego) Lekarz do Mnie My mamy na 100 ...

My mamy na 100 tysięczne miasto dwa oddziały wewnątrze a wy tu przyjeżdżacie. Na odchodne gdy zapytałem czy coś przeciwbólowego dostanę?
Lekarz do Mnie że za szpitalem jest stacja Orlen i tam proszę kupić tabletki przeciwbólowe i sobie poszedł. Brak słów, za kare tam siedzi

Byłam tam rok temu robic gumkowanie hemoroidów. Porażka bol niesamowity bez znieczulenia tragedia zero podejścia.Nie polecam

Potwierdzam, dołączam się do wcześniejszych opinii, po przywiezieniu do szpitala karetką lekarz po dokonaniu zastrzyku znieczulającego nie odczekał chwili i zaczął zszywać ranę, na pytanie gdzie mam się udać na zdjęcie szwów, odpowiedział, że do lekarza rodzinnegon, zdziwiłam się, ponieważ pierwszy raz uległam takiemu wypadkowi, odpowiedź tego pana brzmiała, chyba lekarz rodzinny nie zemdleje jak będzie ściągał szwy, był bardziej przejęty w trakcie mojego pobytu w gabinecie, że nie może dostać się do fryzjera i musi czekać tydzień na wizytę u fryzjera, tak właśnie zajmuje się lekarz pacjentem, zero empatii

Lekarz nie umiał zakwalifikować do operacji ostrego stanu zapalnego wyrostka. Kazał obserwować. Teraz obserwacja pana doktora zajmie się komisja etyki lekarskiej i mecenas.

Lekarz zupełnie niezainteresowany problemem pacjenta. Odniosłam wrażenie, że pacjenci przeszkadzają mu w pracy. Lekarz Wielka Pomyłka.

"Lekarz" bez podstawowych umiejętności chirurgicznych. Podczas zabiegu usuwania znamiona znieczulił złe miejsce, nie odczekał nawet minuty, aby znieczulenie zaczęło działać, a także ignorował wyraźne komunikaty, że znieczulenie nie działa i cierpię podczas jego nieumiejętnego cięcia skalpelem. Pomimo zwracania uwagi przeze mnie oraz pielęgniarkę, która była obok, że zabieg wykonywany jest bez znieczulonego ODPOWIEDNIEGO miejsca i obfitego krwawienia, "lekarz" nie przerwał zabiegu i lekceważył wszystko co się do niego mówiło. Zdecydowanie odradzam wizyt, a tym bardziej jakichkolwiek zabiegów u tego człowieka.

Bardzo nieprzyjemny lekarz. Zero tłumaczenia co robi Tak jak ktoś napisał - chyba przychodzi do pracy za karę.

Niekompetentny brak szacunku do chorego. zadufany w sobie Fantasta. robi wrażenie , że do pracy przychodzi za karę

Trudno napisać coś dobrego. Byłem dwa razy na usuwaniu hemoroidów metodą "Barona" wziernik wpychał na siłę przez co doprowadził do "szczeliny odbytu" z którą zmagam się i leczę gdzieś indziej. Podczas zabiegu prawie mdlałem z bólu, proces gojenia potwornie bolesny. 2 miesiące wyjęte z życia. Ten "lekarz" strzela swoim aplikatorem gumek i kasuje za każdy taki strzał 100 zł za wizytę 150 cała wizyta trwa nie dłużej niż 5 minut, zero opisu co i jak tylko płatność i dowidzenia. Gdy telefonowałem dwa tygodnie po zabiegu że krwawię codziennie i tracę wagę stwierdził że "wydaje mi się" nie polecam największemu wrogowi. Wszystko co napisałem to autentyczna historia, weźcie sobie to do serca bo chodzi o Wasze zdrowie.