Chirurg Ogólny Elbląg

lekarz Roman Wolak

82-300 Elbląg

wspaniały i znakomity specjalista chirurgii naczyniowej dba o pacjenta interesuje się jego stanem troskliwy opiekuńczy zawdzięczam mu życie godny polecenia !!!!

lekarz Jerzy Gołębiowski

Wiązowa 10
82-300 Elbląg

Dzięki kompetencji, profesjonalizmowi a także ludzkiej wrażliwości- Pan dr.- Koordynator Oddziału Chirurgii Szpitala Wojewódzkiego w Elblągu wraz z całym sztabem personelu medycznego - DWUKROTNIE uratował życie mojego Taty, który musiał przejść skomplikowane operacje kilku tętniaków. Zawsze będę wdzięczna za ogromne poświęcenie, trud i życzliwość okazaną przez Pana doktora i cały personel kierowanego przez Niego wzorowo Oddziału Chirurgii- wdzięczna córka Pacjenta MB

Opinia dodana przez: Elżbieta

NZOZ Nasza Przychodnia Michał Jędrzyński
Żeromskiego 2B
Elbląg

Profesjonalista,............................................................................................................................................................................................................................................. szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Jacek

82-300 Elbląg

Najlepszy chirurg jakiego w życiu spotkałam.To dzięki niemu moje dziecko uniknęło kolejnej operacji a co za tym idzie zbędnego cierpienia.Wyleczył córce nawracającą przetokę metodą o której o dziwo żaden z Gdańskich specjalistów nawet nie wspomniał.Udzielił tak precyzyjnej i fachowej porady,że takich informacji nie otrzymałam od wszystkich lekarzy razem wziętych u jakich leczyliśmy się do tej pory.Zawsze uśmiechnięty,wesoły.Gdyby nie on nasze "piekło" ciągnęło by się pewnie w nieskończoność.Dla mnie ten człowiek dokonał cudu.Z serdecznymi podziękowaniami Panie Doktorze.

lekarz Zbigniew Fiedorowicz

Sukiennicza 21
Elbląg

Wspaniały lekarz i fachowiec wysokiej klasy, a jednocześnie wspaniały człowiek. Jestem szczęśliwa, że gdy zachorował mój mąż trafiliśmy w jego ręce. Rak jelita grubego. Przerażenie i rozpacz. Ale rozmowa z tym lekarzem dała nam wielką nadzieję, mimo że cudów nie obiecywał. Jego stosunek do pacjenta jest niespotykany. Zawsze znajdzie czas dla pacjenta, dokładnie wszystko wyjaśni, jest miły i sympatyczny. Jest naprawdę lekarzem z powołania. Minęło już trochę czasu, a mąż wciąż wspomina z jaką troskliwością nim się opiekował gdy był w szpitalu. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni Panu Doktorowi , dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy
Waleria i Tadeusz Soliwoda

Opinia dodana przez: Waleria Soliwoda

Robotnicza 79
Elbląg

Najlepszy chirurg onkologiczny w Elblągu. Ludzkie podejście do pacjenta, szczegółowe wytłumaczenie krok po kroku jak całość leczenia będzie przebiegała, pełne zaangażowanie.. Dziękuję Panie Doktorze!

dr n. med. Zygmunt Toczko

Gwiezdna 21
82-300 Elbląg

W Elblągu chyba najlepszy.Byłem operowany przez tego lekarza i jak na razie wszystko jest ok.

Mikołaja Reja 18/31
82-300 Elbląg

Bardzo sympatyczny, miły lekarz, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania i poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba

Opinia dodana przez: Wiola

lekarz Krzysztof Filipiuk

Żeromskiego 2b
Elbląg

Super lekarz. Kultura osobista, szacunek do człowieka to charakterystyczne cechy TEGO LEKARZA. Fachowiec w każdym calu. Polecam.

Opinia dodana przez: Adam

lekarz Andrzej Antoszewski

82-300 Elbląg

Absolutnie nie polecam, nieprzyjemny ,nie da żeby się wypowiedzieć-ocenia stan choroby po obejrzeniu bez zadnych badań,w odpowiedzi do lekarza kierującego nie daje konkretnej odpowiedzi.

Opinia dodana przez: karol