lekarz Oksana Styrańczak

Chirurg dziecięcy

1,5
1,3
1,3

Pani Doktor jest przede wszystkim bardzo niemiłym człowiekiem, traktującym dziecko przedmiotowo. Dziecko było przerażone, z resztą ja też.Wszelkie próby zapytania co się dzieje ze złamaną kończyną kończą się odpowiedzią : proszę przejść do gabinetu zabiegowego, żadnych konkretów, nic. Miałam wrażenie, ze nie wie co robi. Szanowni Państwo jeżeli chcą Państwo uniknąć nerwów oraz w pełni nieprofesjonalnego podejścia do pacjenta proszę omijać tę lekarz SZEROKIM łukiem! Wiadomość do Doktor: Komuna już minęła.

Pani doktor jest bardzo nieuprzejma, niedelikatna nie poszłabym do niej z dzieckiem, po prostu w nagłym wypadku akurat miała dyzur w szpitalu. Nie wytłumaczyła mi w ogóle przyczyny bólu, bardzo niechetnie dała skierowanie na rtg, później też niczego nie wyjasniła, żadnej empatii dla dziecka i traktowania opiekuna jak człowieka rozumnego. Stanowczo odradzam

Stanowczo odradzam

Bardzo nie mila osoba. Bedac z corka na wizycie z bolem stopy. Stwierdzila ze przyszlam specjalnie po to by dostac zwolnienie z w-fu. Bezsens

Pani doktor w ogóle nie słucha, spieszy się, jest oschła, dziecko się jej bało. Nie przyjmuje tłumaczeń pacjenta- ma swoją teorię. Kilkakrotnie powtarzałam, że dziecko ma ból od tygodnia, ale ona nawet nie dała skierowania na rentgen. Nie polecam.

Pani doktor w ogóle nie słucha, spieszy się, jest oschła, dziecko się jej bało.