Filtruj terminy

Chirurg Dziecięcy Elbląg

Wojchich Fischer

Szpital Miejski

82-300 Elbląg

Kretyn,cham,ubogie słownictwo ,ubliża pacjentom. ..sprawa do rzecznika .Idiota!!! Musi się leczyć psychiatrycznej!!! Mafia z Majewska na czele! !! To sie skończy. ...traktują ludzi jak gówno. .POMYŁKA! !
Weszła pchły na wasz i nie kim jest!!!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Irena Dobrzeniecka

Chirurg dziecięcy, Urolog

Indywidualna Specjalisyczna Praktyka Lekarska
Zw. Jaszczurczego 9/2
82-300 Elbląg

Bardzo miła i taktowna pani doktor. Widać pełen profesjonalizm, wiedzę i ogromne doświadczenie zawodowe. Polecam z calego serca.
Opinia dodana przez: Roman

Jolanta Derza

82-300 Elbląg

Do pani doktor trafiłam z moim 5-letnim synem z powodu przyklejonego napletka. Pediatrę zaniepokoił stan napletka u mojego dziecka, dostaliśmy więc skierowanie do specjalisty. Miała to być wizyta kontrolna, oczekiwałam diagnozy i rzetelnej informacji, czy rzeczywiście problem istnieje i jak to ewentualnie leczyć. Tymczasem wizyta u dr Derzy trwała 3 minuty, z czego 2 minuty to krzyk, płacz i cierpienie synka. Kiedy weszliśmy do gabinetu, pani doktor zapytała, jaki jest ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Oksana Styrańczak

Szpital
Stefana Żeromskiego 22
82-300 Elbląg

Dawno nie spotkałam się z taką arogancją i chamstwem ze strony lekarza. Brak kultury, nieumiejętne podejście do chorego dziecka, zero delikatności, wydzieranie się i opryskliwe zachowanie wobec rodziców i pielęgniarek. Traktowanie ludzi w ten sposób jest niedopuszczalne!!!
Nie polecam nikomu leczenia dziecka u tej lekarki.
Opinia dodana przez: Mama

lekarz Wojciech Fischer

82-300 Elbląg

Lekarz oschły, nieprzyjemny. Zero podejścia do pacjenta, nie zleca badań, po urazie głowy nawet córki nie zbadał, miał pretensje że w ogóle przyjechałyśmy na oddział. Mam nadzieję, że nigdy już tego Pana nie spotkam.

lekarz Bożena Bojarska

82-300 Elbląg

Miałam przyjemność być z dzieckiem u Pani doktor na wizycie kontrolnej ze złamaną nogą. ( w poczekalni nie było tłumów jak zawsze). Byłam mile zaskoczona spokojem i uprzejmością Pani Doktor, oraz rzetelną informacją o uszkodzeniach jakim uległo moje dziecko.
Opinia dodana przez: Katarzyn

lekarz Elżbieta Pędzik

82-300 Elbląg

Bardzo polecam pania doktor.. Potrafi wysluchac i dobrze doradza.. Opisuje co sie dzieje i pokazuje gdzie co jest zlamane
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Bogumiła Baran

Rehabilitant, Chirurg dziecięcy

Samodzielny Publiczny Ośrodek Rehabilitacyjno - Terapeutyczy dla Dzieci i Młodzieży
Królewiecka 2
82-300 Elbląg

Bardzo miła wizyta - Doktor z ogromną wiedzą, treściwymi wyjaśnieniami, profesjonalnym i szczegółowym badaniem. Do domu wracałyśmy z ogromną ilością zaleceń rehabilitacyjnych w warunkach domowych po zdjęciu gipsu. Gorąco polecam!!!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Wiesława Pokropska