Chirurg Dziecięcy Elbląg

82-300 Elbląg

Bardzo polecam pania doktor.. Potrafi wysluchac i dobrze doradza.. Opisuje co sie dzieje i pokazuje gdzie co jest zlamane

Opinia dodana przez: Dominika

Indywidualna Specjalisyczna Praktyka Lekarska
Zw. Jaszczurczego 9/2
82-300 Elbląg

Lekarz bardzo ciepły i miły. Super podejście do małego pacjenta, zrażonego do lekarzy po wcześniejszych doświadczeniach. Pani doktor z dużym doświadczeniem i wiedzą. Spokojnie i cierpliwie wszystko tłumaczy. Polecam

Szpital Miejski

82-300 Elbląg

Wspaniały lekarz. osobiście mnie nie operował, ale jest świetny.
INFORMACJA
ze złamaniami nie chodzi się do chirurga o on ma czym innym się zajmować od tego jest ortopeda i zapamiętać to sobie chuje. Ten lekarz ma mieć pozytywne uwagi.

Wspaniały lekarz. osobiście mnie nie operował, ale jest świetny.
INFORMACJA

Polecam ponieważ ta lekarka stwierdziła umnie wyrostek robaczkowy

Polecam ponieważ ta lekarka stwierdziła umnie wyrostek robaczkowy

Opinia dodana przez: Pati pati1949

Szpital
Stefana Żeromskiego 22
82-300 Elbląg

Pani doktor jest bardzo nieuprzejma, niedelikatna nie poszłabym do niej z dzieckiem, po prostu w nagłym wypadku akurat miała dyzur w szpitalu. Nie wytłumaczyła mi w ogóle przyczyny bólu, bardzo niechetnie dała skierowanie na rtg, później też niczego nie wyjasniła, żadnej empatii dla dziecka i traktowania opiekuna jak człowieka rozumnego.
Stanowczo odradzam

82-300 Elbląg

Lekarz bardzo nieuprzejmy pojechalam z synem do kontroli po zlamaniu. Gdy weszlam do gabinetu z synem to na laptopie mial wlaczonego pasjansa. I ztektem do nas ...cytuje dlaczego prrzyjechalismy. wlasnie dxis a nie wczoraj ....bo co wczoraj byla inna pani lekarz .Nawet nie spojrzal na zdjecie tylko wydrukowal opis wklei pacjent zaliczony i nastepny prosze .Nie polecam

82-300 Elbląg

Stracony czas, odradzam, omijajcie tą panią szerokim łukiem, pierwsze co powiedziała to po co tu przyjechaliśmy? A skończyła mówiąc do mnie człowieku! Chamstwo w czystej postaci

Opinia dodana przez: Tomek

lekarz Bogumiła Baran

Chirurg dziecięcy, Rehabilitant

Samodzielny Publiczny Ośrodek Rehabilitacyjno - Terapeutyczy dla Dzieci i Młodzieży
Królewiecka 2

lekarz Wiesława Pokropska