Filtruj terminy

Chirurg Dziecięcy Elbląg

Wojchich Fischer

Szpital Miejski

82-300 Elbląg

Kretyn,cham,ubogie słownictwo ,ubliża pacjentom. ..sprawa do rzecznika .Idiota!!! Musi się leczyć psychiatrycznej!!! Mafia z Majewska na czele! !! To sie skończy. ...traktują ludzi jak gówno. .POMYŁKA! !
Weszła pchły na wasz i nie kim jest!!!
Opinia dodana przez: Anna

Jolanta Derza

82-300 Elbląg

Do pani doktor trafiłam z moim 5-letnim synem z powodu przyklejonego napletka. Pediatrę zaniepokoił stan napletka u mojego dziecka, dostaliśmy więc skierowanie do specjalisty. Miała to być wizyta kontrolna, oczekiwałam diagnozy i rzetelnej informacji, czy rzeczywiście problem istnieje i jak to ewentualnie leczyć. Tymczasem wizyta u dr Derzy trwała 3 minuty, z czego 2 minuty to krzyk, płacz i cierpienie synka. Kiedy weszliśmy do gabinetu, pani doktor zapytała, jaki jest ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Irena Dobrzeniecka

Urolog, Chirurg dziecięcy

Indywidualna Specjalisyczna Praktyka Lekarska
Zw. Jaszczurczego 9/2
82-300 Elbląg

Nie polecam, pani nie przyszła na umówioną wizytę, czekałam 30minut… najpierw nie odbierała telefonu, po napisaniu wiadomości telefon został wyłączony… nieposzanowanie czasu drugiego człowieka! Lekarz powinien być osobą odpowiedzialną.

lekarz Oksana Styrańczak

Szpital
Stefana Żeromskiego 22
82-300 Elbląg

Pani Doktor jest przede wszystkim bardzo niemiłym człowiekiem, traktującym dziecko przedmiotowo. Dziecko było przerażone, z resztą ja też.Wszelkie próby zapytania co się dzieje ze złamaną kończyną kończą się odpowiedzią : proszę przejść do gabinetu zabiegowego, żadnych konkretów, nic. Miałam wrażenie, ze nie wie co robi. Szanowni Państwo jeżeli chcą Państwo uniknąć nerwów oraz w pełni nieprofesjonalnego podejścia do pacjenta proszę omijać tę lekarz SZEROKIM łukiem! Wiadomość do Doktor: Komuna już ...
Opinia dodana przez: Malwina

lekarz Wojciech Fischer

82-300 Elbląg

Mialam ta nieprzyjemność spotkać się dwukrotnie z tym Panem.Nieuprzejmy,oschly na pewno nie nadaje się do dzieci i kontaktu z ludźmi,albo się wypalił albo nie ma powołania. Zgadzam się jak najbardziej z wcześniejszymi komentarzami
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Bożena Bojarska

82-300 Elbląg

Miałam przyjemność być z dzieckiem u Pani doktor na wizycie kontrolnej ze złamaną nogą. ( w poczekalni nie było tłumów jak zawsze). Byłam mile zaskoczona spokojem i uprzejmością Pani Doktor, oraz rzetelną informacją o uszkodzeniach jakim uległo moje dziecko.
Opinia dodana przez: Katarzyn

lekarz Elżbieta Pędzik

82-300 Elbląg

Bardzo polecam pania doktor.. Potrafi wysluchac i dobrze doradza.. Opisuje co sie dzieje i pokazuje gdzie co jest zlamane
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Daniela Bukowska

Zajchowskiego 1

lekarz Bogumiła Baran

Rehabilitant, Chirurg dziecięcy

Samodzielny Publiczny Ośrodek Rehabilitacyjno - Terapeutyczy dla Dzieci i Młodzieży
Królewiecka 2

Chirurdzy dziecięcy w Elblągu