2,1
1,9
1,8
1,6

Do pani doktor trafiłam z moim 5-letnim synem z powodu przyklejonego napletka. Pediatrę zaniepokoił stan napletka u mojego dziecka, dostaliśmy więc skierowanie do specjalisty. Miała to być wizyta kontrolna, oczekiwałam diagnozy i rzetelnej informacji, czy rzeczywiście problem istnieje i jak to ewentualnie leczyć. Tymczasem wizyta u dr Derzy trwała 3 minuty, z czego 2 minuty to krzyk, płacz i cierpienie synka. Kiedy weszliśmy do gabinetu, pani doktor zapytała, jaki jest problem i natychmiast kazała rozebrać i położyć dziecko. Nie uprzedzając nas o niczym, podeszła do dziecka, kazała je przytrzymać i na siłę ściągnęła napletek, zadając mojemu synkowi potworny ból, powodując pęknięcia i krwawienie. Teraz już wiem, że nie jet to jedyna metoda, że można to zrobić przy znieczuleniu miejscowym, że istnieją różne maści, dzięki którym można uniknąć takiej brutalnej ingerencji. A nawet jeśli pani doktor zna i uważa za słuszną jedynie tą metodę, oczekuję, że zostanę o tym wcześniej uprzedzona i poinformowana. Jako matka mam prawo decydować o sposobie leczenia mojego dziecka. Pani doktor to prawo mi odebrała. Poza tym była bardzo niemiła, oschła, lakonicznie poinformowała nas, jak dalej postępować z dzieckiem. Synkowi, poza "zabiegiem", nie poświęciła ani sekundy uwagi. Wykazywała zniecierpliwienie, kiedy kilka razy dopytywałam się o szczegóły, ale trudno się dziwić, skoro w ciągu dwóch godzin pracy przyjęła prawie 30 pacjentów. Wizyta u pani doktor była dla nas koszmarem!!! Zdecydowanie odradzam!!!

Lekarz uznaje wszystkich za chorych. Lecz w moim przypadku wyszło inaczej. Na mojej kości potylicy pojawił się dość spory widoczny guz. Lekarz rodzinny skierował mnie do poradni gdzie doktor przyjmuje. Miała dyżur. I nic wielkiego nie powiedziała zlekceważyła i nie powiedziała co mam zrobić dalej. Miałem tylko RTG. Moja mama była zbulwersowana i poszła ze zdjęciem do lek. med. rodzinnej tam dostałem skierowanie do Olsztyna gdzie również do chirurga gdzie leżałem na chirurgii. Następnie zostałem przeniesiony na Neurologie tak wykryto niepokojenia gdzie znalazłem się na Onkologii. Co potwierdziło, że mam raka już nie uleczalnego. Mam pretensję do dr. Derzy, że źle reaguje i nie chce podjąć się trudnego wezwania.

Najgorszy lekarz jaki może być!!!!!! Nie polecam nikomu!!!! Lekceważący, taki który nie powinien w ogóle leczyć a już na pewno nie dzieci!!!!!!! Gwiazdki to nie dałabym ani jednej!!!!

Jeśli zależy Wam na profesjonaliźmie i komforcie, unikajcie tej lekarz.Wbrew opiniom wszystkich wcześniejszych specjalistów, "dr" Derza postanowiła przeprowadzić zabieg odklekenia stulejki mojemu 10 letniemu synowi "od ręki"i bez znieczulenia. Zlekceważyła moje pytania i protesty.Wykorzystała fakt,że nie jestem specjalistą i po prostu "robiła swoje", nie bacząc na krzywdę jaką robi dziecku, które swoją drogą wyło (niestety nie można tego inaczej określić)przez 15 minut.Przez następne 15 min było przez tą samą panią cucone.Mija doba a mój syn nie może oddać moczu...Przy każdej próbie płacząc pyta "dlaczego mnie to spotkało?".O 3 nad ranem,próbując zasnąć, poprosił babcię żeby się o niego modliła(!). Nie mogę wybaczyć sobie,że pozwoliłam dotknąć moje dziecko takiemu rzeźnikowi.
Ps.Nie wystarczy skończyć studia,żeby BYĆ lekarzem.

Polecam ponieważ ta lekarka stwierdziła umnie wyrostek robaczkowy

Polecam ponieważ ta lekarka stwierdziła umnie wyrostek robaczkowy

Bardzo niemiła, zadufana, kategorycznie odradzam, nie znająca się kompletnie na rzeczy

Nie polecam. Lekarka stwierdziła iż kości na nogach są jednakowej wielkości i nic im nie jest.Po czym poszłam do innego specjalisty i okazało się że jest z nimi ( kośćmi) poważny problem.I jest powaznie większa.

problem.I jest powaznie większa.

bardzo niemiła!!!! fatalne podejście do dzieci!

bardzo niemiła!!!! fatalne podejście do dzieci!