1,7
1,6
1,5
1,8
1,6

Jeśli zależy Wam na profesjonaliźmie i komforcie, unikajcie tej lekarz.Wbrew opiniom wszystkich wcześniejszych specjalistów, "dr" Derza postanowiła przeprowadzić zabieg odklekenia stulejki mojemu 10 letniemu synowi "od ręki"i bez znieczulenia. Zlekceważyła moje pytania i protesty.Wykorzystała fakt,że nie jestem specjalistą i po prostu "robiła swoje", nie bacząc na krzywdę jaką robi dziecku, które swoją drogą wyło (niestety nie można tego inaczej określić)przez 15 minut.Przez następne 15 min było przez tą samą panią cucone.Mija doba a mój syn nie może oddać moczu...Przy każdej próbie płacząc pyta "dlaczego mnie to spotkało?".O 3 nad ranem,próbując zasnąć, poprosił babcię żeby się o niego modliła(!). Nie mogę wybaczyć sobie,że pozwoliłam dotknąć moje dziecko takiemu rzeźnikowi.
Ps.Nie wystarczy skończyć studia,żeby BYĆ lekarzem.

Nie polecam. Lekarka stwierdziła iż kości na nogach są jednakowej wielkości i nic im nie jest.Po czym poszłam do innego specjalisty i okazało się że jest z nimi ( kośćmi) poważny problem.I jest powaznie większa.

problem.I jest powaznie większa.

Polecam ponieważ ta lekarka stwierdziła umnie wyrostek robaczkowy

Polecam ponieważ ta lekarka stwierdziła umnie wyrostek robaczkowy