lekarz Wojciech Fischer

Chirurg dziecięcy

1,8
1,9
1,9

Tragiczny lekarz. Zgadzam się z wcześniejszymi przedmówcami. Zero podejścia do pacjenta, stary burak, który wykonuje swoją pracę chyba tylko żeby trzymać się czegoś, bo powołania to nie ma. Zero informacji o diagnozie, brak kontaktu z pacjentem.

Tragiczny lekarz. Zgadzam się z wcześniejszymi przedmówcami.
Zero informacji o diagnozie, brak kontaktu z pacjentem.

Lekarz Super pelne zaufanie opiekujący się Pacjentami . Wspaniały Chirurg . Wie co robi i co dziecku dolega . Pozdrawiam

Chyba najgorszy lekarz u jakiego byłam! Niestety byłam na dwóch wizytach u niego i jest mi bardzo przykro że na niego trafiłam. Na pierwszej wizycie dwa razy dotknął nogę, nie reagował na żadne moje wskazówki co mnie boli i gdzie. Na koniec dał mi wykład dłuższy niż całe badanie na temat mojego zdrowia ogólnego (mam nadwagę). Kazał przyjść za dwa tygodnie już bez kul. Przyszłam za dwa tygodnie o jednej kuli bo ból w nodze nie ustępywał. Pan doktor był wręcz oburzony, że nie chodzę bez kul. Wystawił skierowanie do innego lekarza, oczywiście cały czas grając w pasjansa na komputerze w tym czasie. Okropny człowiek a Lekarz jeszcze gorszy

Lekarz oschły, nieprzyjemny. Zero podejścia do pacjenta, nie zleca badań, po urazie głowy nawet córki nie zbadał, miał pretensje że w ogóle przyjechałyśmy na oddział. Mam nadzieję, że nigdy już tego Pana nie spotkam.

Zero podejścia do dzieci. Opryskliwy zero informacji o diagnozie. Tragedia lepiej iść prywatnie niż trafić na kogoś takiego

Mialam ta nieprzyjemność spotkać się dwukrotnie z tym Panem.Nieuprzejmy,oschly na pewno nie nadaje się do dzieci i kontaktu z ludźmi,albo się wypalił albo nie ma powołania. Zgadzam się jak najbardziej z wcześniejszymi komentarzami

NIE POLECAM!!! Straszny lekarz. Mieliśmy z nim styczność dwa razy. Pierwszym razem jak córka miała ropne zapalenie piersi z guzem. Po zakończeniu antybiotykoterapii odmówił wydania skierowania na kontrolne USG piersi. Wogóle był poirytowany naszą wizytą. Drugi raz gdy córka miała złamany palec u ręki, po zdjęciu gipsu stwierdził ,że nie ma potrzeby rehabilitacji (nie dał skierowania). Tragedia. Pan doktor chyba ma jakąś awersje do wystawiania skierowań. Nie wiem o co chodzi. Tragiczne podejście do pacjenta. Chyba rzeczywiści minął się z powołaniem.

Lekarz bardzo nieuprzejmy pojechalam z synem do kontroli po zlamaniu. Gdy weszlam do gabinetu z synem to na laptopie mial wlaczonego pasjansa. I ztektem do nas ...cytuje dlaczego prrzyjechalismy. wlasnie dxis a nie wczoraj ....bo co wczoraj byla inna pani lekarz .Nawet nie spojrzal na zdjecie tylko wydrukowal opis wklei pacjent zaliczony i nastepny prosze .Nie polecam

Nie polecamy pana doktora.... Zajenty telefonem nie pacjentem... Bylismy tydzien temu inna pani doktur powiedziala ze mam odprysk na przeglubiu nogi nawet pani doktor pokazala mi co moja corka ma a ten pan doktor powiedzial ze moja corka nie ma nic i jak ja dalej boli to maja jej owinoc ten sam stary gips na noge i owineli bandazem i tylko tyle doktor powiedzial i kazal przyjsc za tydzien.... Nie polecamy wogole oschly i nie mily nie zna sie wogole na zawodzie