lekarz Jan Garstka

Laryngolog

Ten lekarz powinien siedzieć w domu a nie leczyć ludzi. Do gardła zagląda z odległości 4 m.Kompletne dno.Nie polecam TRAGEDIA

Ten lekarz powinien siedzieć w domu a nie leczyć ludzi.
Do gardła zagląda z odległości 4 m.Kompletne dno.Nie polecam TRAGEDIA

Lekarz, który ma swoje lata, powinien spokojnie przejść na emeryturę a nie udawać, że leczy... Podczas wizyty, ktora miala mieć na celu sprawdzenie poprawności i drożności układu z uwagi na bardzo częste infekcje uszu i nosa, została zbadana doslownie...ich czystość! Zalozyl lampkę na czolo i z wysokości 1m zerknal na ucho, rzekl ze czyste i przepisal lek (dostępny bez recepty) dla dzieci od lat 5... syn ma 1,5roku. W tym czasie syn mial stan zapalny w uchu, bral leki - przepisane u pediatry. Laryngolog zajrzal tez w gardlo, paluchem bez ...

Laryngolog zajrzal tez w gardlo, paluchem bez rękawiczek! Szkoda czasu na takich "specjalistów".

W miarę miły i gadatliwy to tak. Ale nic poza tym. Niekompetentny, zero tłumaczenia, pomocy. Kompletne zero. Odesłana zostałam z kwitkiem bez żadnych wyjaśnień. Nie polecam. Kwalifikacje też pod wątpliwością.

Miły, sympatyczny, żartobliwy i gaduła :D Byłam z synem wtedy 8 letnim. Bardzo profesjonalne podejście, wystarczyła jedna wizyta, aby pomógł młodemu. Teraz znowu się do niego wybieram - tym razem 3 migdał młodego (teraz ma 11 lat)

Miły, sympatyczny, żartobliwy i gaduła :D
Byłam z synem wtedy 8 letnim.

to mój dziadek jesli wam sie nie podoba to piszcie ze jest dardzo dobrym lekarzem jestem Wojtek Nowak bardzo go polecam

jest bardzo miłym i dobrym lekarzem ! polecam go!

jest bardzo miłym i dobrym lekarzem ! polecam go!

pan Doktor co prawda był bardzo uprzejmy ale bedac u niego na kase chorych, czekałam 2 godziny w kolejce bo spoznił sie ponad godzine, a gdy juz mnie przyjął w 30 sekund stwierdził ze jestem zdrowa(tylko ze nie jestem bo ostatnio miałam silne zapalanie teczówki według okulisty i reumatologa,jest to problem laryngologiczny, ledwie widze na jedno oko i stan sie pogarsza a mam 20 lat) gdy mowiłam o tym panu doktorowi wogole mnie nie słuchał i zaczął gadac kompletnie o czyms innym wkocu przepisał mi syrop na kaszel i powiedział ze jestem zdrowa, olał mnie po całej lini, musiałam załatwia skieowanie do innego lekarza laryngologa. Pana Garstki nikomu nie polecam ani prywatnie a juz napewno nie na kase chorych.

To nie jest lekarz z powołania. mimo wizyty prywatnej był nerwowy i wyzywał.

To nie jest lekarz z powołania. mimo wizyty prywatnej był nerwowy i wyzywał.

dr Jan:) jest dziwnym człowiekiem, jest bardzo doświadczonym laryngologiem i przez to wydaje się nieomylny a jednak... błędy po nim poprawiają inni lekarze na oddziale po cichu. Jest dobrym człowiekiem, miłym sympatycznym bo bardzo kocha kasę. Wszędzie go pełno, gadatliwy, wzbudza zaufanie. Z nim człowiek załatwi wszystko migdałki, receptę, zwolnienie ... mojej mamie zapalenie ucha leczył wlewając spirytus do środka :( polecam do prostych wypadków.

Według mnie, Pan Doktor jest bardzo komunikatywny, potrafi się doskonale porozumieć z każdym pacjentem, bez względu na jego wiek. W trakcie wizyty wyczuwa się fachowość i profesjonalizm, który przypieczętowany jest długoletnim doświadczeniem. Dodatkowo brak presji czasu i uśmiech;->