lekarz Jan Garstka

Laryngolog

3,9

Miły, sympatyczny, żartobliwy i gaduła :D Byłam z synem wtedy 8 letnim. Bardzo profesjonalne podejście, wystarczyła jedna wizyta, aby pomógł młodemu. Teraz znowu się do niego wybieram - tym razem 3 migdał młodego (teraz ma 11 lat)

Miły, sympatyczny, żartobliwy i gaduła :D
Byłam z synem wtedy 8 letnim.

Wszystko było ok , uprzejmy i wogóle byłabym ogromnie zadowolona z wizyty gdyby nie doszło do płacenia.Wiedziałam ,że koszt wizyty to 50 zł moja znajoma do niego chodzi, moja mama była tydz wcześniej i zapłaciła 50zł, ja miałam 100zł i choć wiem ,że to być może krepujące , ale chciałam poprosić aby wydał mi resztę - nie zdąrzyłam - bo jak zobaczył jaki banknot dzierżę w dłoni to powiedział mi koszt wizyty 100zł i schował do kieszeni..... Jakiś koszmar, byłam tam pierwszy raz i nie wiedziałam jak mu powiedzieć aby mi oddał. W trakcie wizyty zdiognozował mi zapalenie zatok ,tzn zajrzał do nosa nic więcej, wypisał recepty na leki za drugie 100zł, a zarabiam 1000... ała!Poszłam do niego prywatnie bo chciałam pozbyć się problemu z ciągłym katarem,a jak byłam na kasę chorych to nikt nie umiał zdiagnozować co mi jest,uh!

to mój dziadek jesli wam sie nie podoba to piszcie ze jest dardzo dobrym lekarzem jestem Wojtek Nowak bardzo go polecam

W miarę miły i gadatliwy to tak. Ale nic poza tym. Niekompetentny, zero tłumaczenia, pomocy. Kompletne zero. Odesłana zostałam z kwitkiem bez żadnych wyjaśnień. Nie polecam. Kwalifikacje też pod wątpliwością.

Według mnie, Pan Doktor jest bardzo komunikatywny, potrafi się doskonale porozumieć z każdym pacjentem, bez względu na jego wiek. W trakcie wizyty wyczuwa się fachowość i profesjonalizm, który przypieczętowany jest długoletnim doświadczeniem. Dodatkowo brak presji czasu i uśmiech;->

pan Doktor co prawda był bardzo uprzejmy ale bedac u niego na kase chorych, czekałam 2 godziny w kolejce bo spoznił sie ponad godzine, a gdy juz mnie przyjął w 30 sekund stwierdził ze jestem zdrowa(tylko ze nie jestem bo ostatnio miałam silne zapalanie teczówki według okulisty i reumatologa,jest to problem laryngologiczny, ledwie widze na jedno oko i stan sie pogarsza a mam 20 lat) gdy mowiłam o tym panu doktorowi wogole mnie nie słuchał i zaczął gadac kompletnie o czyms innym wkocu przepisał mi syrop na kaszel i powiedział ze jestem zdrowa, olał mnie po całej lini, musiałam załatwia skieowanie do innego lekarza laryngologa. Pana Garstki nikomu nie polecam ani prywatnie a juz napewno nie na kase chorych.

Pan Doktor Jan Garstka to wspaniały lekarz i cudowny człowiek ! Poznałam go w niezbyt miłych dla siebie okolicznościach - gdy przestałam nagle słyszeć...wraz z dr Pabiszczakiem dołożyli wszelkich starań, by głuchota nie przeszła na drugie ucho a chore - by wyzdrowiało. Dziś kilka lat po tym zdarzeniu, z ręką na sercu mogę polecić i z całym przekonaniem powiedzieć - Lekarz z Powołania o Dobrym sercu i doskonałych umiejętnościach. Panie Doktorze, pozdrawiam Pana i wie Pan co? :) Słyszę !!! :))) Joasia M.

Pan Doktor Jan Garstka to wspaniały lekarz i cudowny człowiek !
Panie Doktorze, pozdrawiam Pana i wie Pan co? :)
Słyszę !!! :)))
Joasia M.

dla Pana Dr nie ma problemu ani z czasem ani z niczym innym,jeśli problemem nie jest jego dziedzina to załatwi innego specjalistę-w każdym razie-nie zostawi Cie z problemem-anioł nie Facet;)

dr Jan:) jest dziwnym człowiekiem, jest bardzo doświadczonym laryngologiem i przez to wydaje się nieomylny a jednak... błędy po nim poprawiają inni lekarze na oddziale po cichu. Jest dobrym człowiekiem, miłym sympatycznym bo bardzo kocha kasę. Wszędzie go pełno, gadatliwy, wzbudza zaufanie. Z nim człowiek załatwi wszystko migdałki, receptę, zwolnienie ... mojej mamie zapalenie ucha leczył wlewając spirytus do środka :( polecam do prostych wypadków.

Najlepszy lekarz jakiego poznałem. W ciągu kilku minut potrafił postawić właściwą diagnozę (włókniak młodzieńczy). Wcześniej w ciągu 4 miesiący odwiedziłem 5 innych lekarzy z Kalisza i każdy odsyłał mnie na badania krwi.