dr n. med. Jan Iwanicki

Urolog

szczerze nie polecam wizyta ekspresowa praktycznie bez wywiadu czekałam na wizytę parę miesięcy i nie uzyskałam żadnej pomocy lekarz przepisał lek ktorego nie toleruję mimo że uprzedzałam użył poprostu innej nazwy handlowej tego samego leku

Bardzo dobry lekarz. Zabieg wykonany bardzo sprawnie, bezboleśnie. Lekarz bardzo miły , przyjazny dla pacjenta. Wyjaśnił badanie i dalsze leczenie.

Bardzo dobry lekarz.

Tak "ekspresowej" wizyty lekarskiej jeszcze nie doświadczyłam. W dalszym ciągu nie mam zielonego pojęcia co mi dolega; wizyta bez wywiadu i badania- dostałam antybiotyk. Szczerze odradzam.

Biopsja prostaty na oddziale tego lekarza zakończyła się poważnymi powikłaniami. Po zabiegu nie dostałem żadnego antybiotyku i o mało się nie "przekręciłem". To pielęgniarka zdziwiona, że nie dostałem leku zaintresowała się tym i przyniosła mi "po cichu" odpowiedni specyfik - antybiotyk. Lekarz lekcewżąco odniósł się do tego faktu. Do dziś się lęczę z powikłań. Zadowoleni pewnie są ci którzy nieźle smarują. Nie płacisz, to cierp.

Serdeczne podziękowania dla pana doktora Iwanickiego, który postawił prawidłową diagnozę, sprawnie wykonał zabieg usunięcia polipa, interesował się stanem zdrowia pacjentki zarówno przed zabiegiem jak i po. Pan doktor Iwanicki cechuje się wysoką kulturą osobistą, prawidłowym stosunkiem do pacjenta i ogromną kompetencją zawodową. Prawdziwy lekarz z powołania. Polecam! Do podziękowań dołącza się pacjentka Irena z Gdańska (punkcja torbiela)

Kompetentny, fachowy. Tlumaczy pacjentowi co i jak - jego podejscie do pacejenta swiadczy o wysokiej kulturze zawodowej i daje pewnosc dobrych resultatow leczenia. Polecam

Polecam

Bardzo kompetentny , uprzejmy i rzeczowy lekarz. Polecam. Pacjent Jan Oleksy

Bardzo kompetentny , uprzejmy i rzeczowy lekarz.
Polecam. Pacjent Jan Oleksy

Ten lekarz to pazerny oszust. Wysyła starszych ludzi na niepotrzebne badania. Namówił 90-cio letniego ojca na zbędną operację, która jedynie przybliżyła mu śmierć i wypełniła ostatnie lata cierpieniem i wycieczkami do szpitali. To człowiek bez sumienia. Piszę to, bo może komuś oszczędzi to cierpień. Nie jest to człowiek godny zaufania. Pan Iwanicki ma gadane - nie daje się odezwać. Nie pozwala zadawać zbyt wielu pytań. Nie byłoby to mu na rękę.

Bardzo słaby lekarz.Liczą się tylko pieniądze .Nawet USG mu się niechciało robić twierdząc że woli to zlecić specjaliście.Wizyta trwa 5 min i nie dopuszcza do głosu.VIP-MED gdzie przyjmuje to kolejna porażka ,recepjonistka nie miła siedząca tam jakby za kare.Szczerzew nie polecam!!

Lekarz z powołania. Pogodny,kompetentny. Szczegółowo a zarazem w bardzo dostępny dla laików sposób omawia z wyniki badań i metody leczenia. Polecam!