Urolog Gdynia

Urolog Gdynia lekarz Narcyz Kiejna

Przychodnia Orłowo
Wrocławska 54
81-553 Gdynia

U Pana Doktora Kiejny wykonywałem zabieg plastyki napletka. Jak dla mnie to lekarz numer 1:)
Mimo wielkiego stresu przed, zabieg przeszedłem bez większej nerwówki. Doktor wzbudzający zaufanie wśród ludzi, widać że zna się na rzeczy a w połączeniu ze swoją asystentką zabieg to już zupełnie bezstresowa czynność:)
Nawet podczas leżenia na stole lekarz wraz z asystentką potrafią rozbawić tak, że całe napięcie i stres mijają bardzo szybko:)
Panie Doktorze bardzo ...

Panie Doktorze bardzo dziękuję za wielką pomoc, jest Pan dla mnie najlepszy:)
Także Panowie nie zwlekajcie z wizytą i nie bójcie się.
Doktor Kiejna na pewno pomoże każdemu.
Pozdrowienia dla Pana Doktora i Pani Asystentki :)

Opinia dodana przez: T....z

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Dąbrowa-Dąbrówka"
ulica Sojowa 22
81-589 Gdynia

Wszystkie oceny na 5+ Krótko, bardzo uprzejmie i fachowo. Właściwa diagnoza w odpowiednim czasie umożliwiła odpowiednie leczenie i wyleczenie. Polecam!

Opinia dodana przez: Juliusz Uss

Przychodnia POZ
Boh. Starówki Warszawskiej 5
81-466 Gdynia

Bardzo profesjonalna i miła Pani doktor! Polecam wszystkim i zachęcam do profilaktycznego badania!

Opinia dodana przez: Jakub

Piotr Jarecki

Urolog, Chirurg ogólny

Gdynia

jestem bardzo nieufny w stosunku do lekarzy,jednak po 1ej wizycie bardzo przypadl mi do gustu.wszystko jeszcze przedemna ,lecz pierwsze spotkanie z dr.Jareckim pozwolilo mi utwierdzic sie w przekonaniu,ze chyba bedzie to ten lekarz,ktorego od dawna szukalem.w pelni popieram wszystkie pozytywne opinie ,zas gdyby ktos ocenil w sposob negatywny tego lekarza to nigdy nie dal bym temu wiary .zaznaczam ,ze jest to moja opinia po 1 ej wizycie i nie wierze,ze mogla by ona ulec zmianie.znam sie na ludziach i potrafie odroznic fachowca od partacza.

Urolog Gdynia dr n. med. Joanna Bagińska

Szpital Św. Wincentego a Paulo Spółka z o.o.
Wójta Radtkego 1
81-348 Gdynia

Dr.Bagińska jest miłą,uśmiechniętą ,uprzejmą kobietą.Jako lekarz poświęca pacjentowi maksimum czasu,by wytłumaczyć chorobę,która go dotknęła a także jak będzie leczony.Bożena.K.

ulica Armii Krajowej 30
81-366 Gdynia

Przystępny , kompetentny , dokładny przy wykonywanym zabiegu ,cierpliwy lekarz.

Przystępny , kompetentny , dokładny przy wykonywanym zabiegu ,cierpliwy lekarz.

Miejski Gdynia

Gdynia

Fachowe,profesjonalne podejście do pacjenta jak i do wykonywanego przez siebie zawodu lekarza. Już po pierwszych zamienionych zdaniach dało się odczuć ,że dobro pacjenta jest dla doktora najważniejsze. Staranie i przemyślanie dobierał metody badań do wykonania na następną wizytę

Opinia dodana przez: Karol

al. marsz. Piłsudskiego 30
81-355 Gdynia

Jestem pod opieką dra od 30 lat , nie narzekam.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opinia dodana przez: Aleksander

Miejski Gdynia
EviMed Gdynia
Gdynia

dr Szcześniak leczy mnie od ponad 40! lat.
Jest świetnym diagnostą i doskonałym lekarzem o niezwykłej wiedzy i wielkim doświadczeniu.
Zawsze życzliwy i chętny do pomocy do wszystkich pacjentów.
Polecam wszystkim!!!

dr Szcześniak leczy mnie od ponad 40! lat.
Zawsze życzliwy i chętny do pomocy do wszystkich pacjentów.
Polecam wszystkim!!!

Opinia dodana przez: Urszula

Centrum Zdrowia i Rehabilitacji Merkury s.c.
SKWER KOŚCIUSZKI 15/4
81-370 Gdynia

wspanialy lekarz - polecam.Lecze sie u niego od wielu lat i zawsze z dobrym skutkiem.

Urolodzy w mieście Gdynia