lekarz Ryszard Karakiewicz

Urolog

Bardzo dobry i doświadczony urolog. Kilka lat temu szybko mnie zdiagnozował i wyprowadził na prostą, aktualnie przychodzę na przegląd średnio co pół roku i za każdym razem Doktor bardzo wnikliwie i kompleksowo pochodzi do moich problemów zdrowotnych. TK

Dobry urolog - chodziłem na kontrole przez kilka lat w przychodni na Świętokrzyskiej - byłem badany,dostawałem skierowania na PSA,w pewnym czasie na usg, TRUS, biopsję. Dzięki jego czujności dostałem skierowanie do szpitala i jestem już po udanej operacji prostaty.

Mój ojciec przez kilka lat chodził do doktora Karakiewicza do przychodni na Kilińskiego. Ani razu nie dał mu skierowania na podstawowe badanie PSA i jedynie kazał łykać Prostamol. Wygląda na to że na urologii wogóle się nie zna. Kiedy tato znalazł się w szpitalu to było już za późno na leczenie raka prostaty a dzisiaj zmarł. Przestrzegam wszystkich przed tym "urologiem"

Doktor bardzo miły i kompetentny a do tego bardzo doświadczony (przez wiele lat szefował oddziałowi urologi w szpitalu na gdańskiej Zaspie). Szybka i trafna diagnoza, bardzo szybkie rezultaty leczenia farmakologicznego. W latach 90tych doktor musiał wyciąc nerkę mojemu ojcu dzięki czemu ojciec cieszy się niezłym zdrowiem do dzisiaj. Od ponad 20 lat est to nasz rodzinny urolog :) Szczerze polecam tego lekarza.

dobry urolog oceniam wizytę na udną chociaż nie dysponuje nowoczesnym gabinetem tymbardziej sprzetem