lek. med. Michał Junglek. med. Michał Jung - zdjęcie profilowe

lek. med. Michał Jung

Urolog

2,6

Specjalista urologii. Członek Polskiego Towarzystwa Urologicznego. Na co dzień przyjmuje w gdańskiej klinice Lifemedica.

Generalnie efekt zabiegu wykonanego przez Pana doktora oceniam na bardzo dobry. Subiektywna ocena. Sam Pan doktor jest bardzo profesionalny. Wytułmaczył na czym będzie polegał zabieg oraz jakie będą jego konsekwencje. Lakonicznie podchodzi do wyrażanych opinii i trzeba trochę doptywać ale zawsze rzetelnie odpowiadał na pytania. Do negatywnych doswiadczeń mogę zaliczyć moment tuż przed samym zabiegiem. Do tego to jak zachowywał się sam Pan doktor mówiąc, ża za mocno oddycham/dmucham na niego (to był środek pamndemii), że aż Pani która była na zabiegu go stopowała, bo chciał zakończyć zabieg z tego ...

Do negatywnych doswiadczeń mogę zaliczyć moment tuż przed samym zabiegiem. Do tego to jak zachowywał się sam Pan doktor mówiąc, ża za mocno oddycham/dmucham na niego (to był środek pamndemii), że aż Pani która była na zabiegu go stopowała, bo chciał zakończyć zabieg z tego powodu i chyba wyjść z gabinetu... To zachowanie, miało mało wspólnego z profesionalizmem, trochę infantylne jak obrażająca się panna w szkole, której zająłem miejsce w ławce.
Kuriozalnie, słowa Pana doktora o najnieprzyjemniejszym momencie zabiegu czyli nakuwaniu i podawaniu środka przeciwbólowego był momentem najprzyjemniejszym całego zabiegu... błogie ciepło i ulga bólu, który przed chwilą przeszywał moje ciało. Piszę o tym dopiero teraz bo pozostawiło we mnie mocny ślad, to jak wyglądał sam zabieg oraz same chwile przed. Dużo bólu który sprawił mi moment tuż przed zabiegiem sprawił, że już przez cały zabieg, czułem ból, a mięśnie mimowolnie same mi się napinały, przez co Pan doktor mnie upominał bym tego nie robił bo zwiększam krwawienie, a ja mało mogłem z tym zrobić...

Poza tym, po zabiegu, byłem oszłomiony bólem, zachowaniem Pana doktora i środkami przeciwbólowymi, co sprawiło że mało co zapamiętałem z rad które mam stosować oraz co zrobić w razie gdyby szwy się rozerwały.

Mam też podobne zdanie co do przedmówcy o tym, że byłem zaskoczony na badaniu wstępnym i jak ono wyglądało...

Zdecydowałem się na zabieg u Pana doktora pod wpływem opinii i szanuję jego pracę, doświadczenie, ogromną wiedzę oraz profesionalizm w tej dziedzinie, jednak drugi raz na zabieg bym się nie zdecydował. Po prostu mi jako osobie nie odpowiada takie podejście, a to jest opinia subiektywna i wiele osób się z nią nie zgodzi, co rozumiem.

Witam. Brak empatii do pacjenta. Zero wyjaśnień co do badania, niemiły i niesympatyczny. I CO najważniejsze brak higieny!!!!!! Dotyka części intymnych pacjenta, rękawiczkami którymi sekundę wcześniej klikał w klawiaturę komputera!!!! Po zwróceniu uwagi zdziwiony jak pacjent śmie egzekwować swoje prawa. Nikomu nie polecam tego lekarza - totalny brak profesjonalizmu i higieny - uważam to za niedopuszczalne i skandal !!!!!! Rozważam zgłoszenie tego do odpowiednich urzędów odpowiedzialnych za nadzór nad pracą tego typu pseudolekarzy!!!!!!!

dokładny,podejmujący trafne i błyskawicznie decyzje,wspaniałe podejście do pacjentów pacjent nie czuje się skrępowany podczas badania.POLECAM!!!

Powodem wizyty były bóle w dolnej części brzucha i pleców: prostata, pęcherz moczowy, nerki ...? Zainteresowanie tzw. lekarza zerowe, porada żadna. Wizyta trwała 3-4 min. Rozmowa niczym z pacynką. Wypowiedział nie więcej niż 15 słów. Gdy poprosiłem o receptę, oświadczył że tylko na 100%. Po prostu konował, ignorant lub kasorób !!!

Dokładny w ocenie i rzeczowy, podejmujący trafną i błyskawiczną decyzje w przypadku wykrycia zagrożenia lub rozwoju choroby.