lek. med. Michał Junglek. med. Michał Jung - zdjęcie profilowe

lek. med. Michał Jung

Urolog

2,8
3,5

Specjalista urologii. Członek Polskiego Towarzystwa Urologicznego. Na co dzień przyjmuje w gdańskiej klinice Lifemedica.

Witam. Brak empatii do pacjenta. Zero wyjaśnień co do badania, niemiły i niesympatyczny. I CO najważniejsze brak higieny!!!!!! Dotyka części intymnych pacjenta, rękawiczkami którymi sekundę wcześniej klikał w klawiaturę komputera!!!! Po zwróceniu uwagi zdziwiony jak pacjent śmie egzekwować swoje prawa. Nikomu nie polecam tego lekarza - totalny brak profesjonalizmu i higieny - uważam to za niedopuszczalne i skandal !!!!!! Rozważam zgłoszenie tego do odpowiednich urzędów odpowiedzialnych za nadzór nad pracą tego typu pseudolekarzy!!!!!!!

dokładny,podejmujący trafne i błyskawicznie decyzje,wspaniałe podejście do pacjentów pacjent nie czuje się skrępowany podczas badania.POLECAM!!!

Powodem wizyty były bóle w dolnej części brzucha i pleców: prostata, pęcherz moczowy, nerki ...? Zainteresowanie tzw. lekarza zerowe, porada żadna. Wizyta trwała 3-4 min. Rozmowa niczym z pacynką. Wypowiedział nie więcej niż 15 słów. Gdy poprosiłem o receptę, oświadczył że tylko na 100%. Po prostu konował, ignorant lub kasorób !!!

Dokładny w ocenie i rzeczowy, podejmujący trafną i błyskawiczną decyzje w przypadku wykrycia zagrożenia lub rozwoju choroby.