Urolog Gdańsk

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie MeaMedica
aleja Grunwaldzka 74
80-244 Gdańsk

zdecydowałem się wystawić opinię po długiej terapii leczenia przerostu gruczołu prostaty, obarczonego ryzykiem nowotworu i w pózniejszych konsekwencjach śmiercią. Minęło 6 lat, gruczoł, raz mniejszy raz większy, powoduje to trudności w oddawaniu moczu i siedzeniu w pozycji "siedzącej", pozostała mi tylko nadzieja, że inne badania urologiczne uratują mi moja sytuację. Lekarza zdecydowanie polecam, na jesieni miałem przypadek krwawienia i zapalenia i po 3 miesiącach, stan jest stabilny. teraz tylko jeżdżę na kontrolę masę kilometrów. Lekarzy przeszedłem wielu i wiele jeszcze muszę znieść. Polecam wszystkim panom i tym starszym i tym jeszcze nie znających się na sztuce współżycia. Zadowolony pacjent z daleka.

Opinia dodana przez: Andrzej

Dr Ewa Semetkowska-Jurkiewicz - diabetolog
ul.Rajska 10 lok.63
80-850 Gdańsk

Wszystkie oceny na 5+ Krótko, bardzo uprzejmie i fachowo. Właściwa diagnoza w odpowiednim czasie umożliwiła odpowiednie leczenie i wyleczenie. Polecam!

Opinia dodana przez: Juliusz Uss

Ostomed Sc

Fizykoterapeuta, Masażysta

OSTOMED S.C.
Guderskiego 2/7
80-180 Gdańsk

moja ulubiona siedziba, mam wszystkich pod ręką. Szczególnie przypadł mi do gustu gastrolog dziecięcy a pózniej masażysta. Po czym odprężony udałem się do urologa. Jak dla mnie to kompleksowa obsługa.

Opinia dodana przez: Andrzej

Oddziały Szpitalne
al. Zwycięstwa 31/32
80-219 Gdańsk

Bardzo profesjonalna i miła Pani doktor! Polecam wszystkim i zachęcam do profilaktycznego badania!

Opinia dodana przez: Jakub

Bliżniąt 11/13
80-290 Gdańsk

Byłem u Dr w Gabinetach Przy Piecewskiej na Morenie. Pomijając lekki poślizg czasowy z samej wizyty jestem bardzo zadowolony. Lekarz rzeczowo podszedł do mojego schorzenia. Zlecił badania morfologiczne i badania przepływów. Zapisał leki i poinformował, że w przypadku złej tolerancji na leki bądź pogorszenia mojego stanu mam się zgłosić do przychodni.

Opinia dodana przez: Robert

Gabinet Vision Express
Obrońców Wybrzeża 1
80-398 Gdańsk

Rewelacyjny lekarz !!! profesjonalne podejście, rozmawia językiem zrozumiałym dla każdego , nie zapisuje drogich niepotrzebnych lekarstw i ma podejście takie jak powinien mieć każdy lekarz do pacjenta

Opinia dodana przez: zbyszek

Jaskółcza 7/15 lok. 51
80-767 Gdańsk

Leki przepisane przez dr Grzegorza Pietrzaka okazały się skuteczne po stosowaniu regularnie przez kilka lat.

Piotr Jarecki

Chirurg ogólny, Urolog

Gdańsk

lekarz godny polecenia chociaz nie we wszystkich kwestiach za mało czasu na wizycie:(
ogólnie polecam

ogólnie polecam

Opinia dodana przez: dorotaja dorota

OSTOMED S.C.
Guderskiego 2/7
80-180 Gdańsk

Polecam zdecydowanie. Miły, bezproblemowy, potrafi wysłuchać i poradzić.

Polecam zdecydowanie. Miły, bezproblemowy, potrafi wysłuchać i poradzić.

kliniczna
Gdańsk

Wizyta u Pana Doktora przebiegała w bardzo miłej i wspierającej atmosferze. Borykam się z moją chorobą od wielu lat i mogę stwierdzić, że Pan Doktor spełnił wszystkie moje oczekiwania. Cierpliwie odpowiadał na nurtujące mnie pytania, jak również wdrożone przez Doktora leczenie przyniosło 100% efekt. Szczerze polecam Pana Doktora.

Opinia dodana przez: Anna