Urolog Gdańsk

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie MeaMedica
aleja Grunwaldzka 74
80-244 Gdańsk

zdecydowałem się wystawić opinię po długiej terapii leczenia przerostu gruczołu prostaty, obarczonego ryzykiem nowotworu i w pózniejszych konsekwencjach śmiercią. Minęło 6 lat, gruczoł, raz mniejszy raz większy, powoduje to trudności w oddawaniu moczu i siedzeniu w pozycji "siedzącej", pozostała mi tylko nadzieja, że inne badania urologiczne uratują mi moja sytuację. Lekarza zdecydowanie polecam, na jesieni miałem przypadek krwawienia i zapalenia i po 3 miesiącach, stan jest stabilny. teraz tylko jeżdżę na kontrolę masę kilometrów. Lekarzy przeszedłem wielu i wiele jeszcze muszę znieść. Polecam wszystkim panom i tym starszym i tym jeszcze nie znających się na sztuce współżycia. Zadowolony pacjent z daleka.

Opinia dodana przez: Andrzej

Dr Ewa Semetkowska-Jurkiewicz - diabetolog
ul.Rajska 10 lok.63
80-850 Gdańsk

Wszystkie oceny na 5+ Krótko, bardzo uprzejmie i fachowo. Właściwa diagnoza w odpowiednim czasie umożliwiła odpowiednie leczenie i wyleczenie. Polecam!

Opinia dodana przez: Juliusz Uss

Ostomed Sc

Urolog, Rehabilitant

OSTOMED S.C.
Guderskiego 2/7
80-180 Gdańsk

moja ulubiona siedziba, mam wszystkich pod ręką. Szczególnie przypadł mi do gustu gastrolog dziecięcy a pózniej masażysta. Po czym odprężony udałem się do urologa. Jak dla mnie to kompleksowa obsługa.

Opinia dodana przez: Andrzej

Oddziały Szpitalne
al. Zwycięstwa 31/32
80-219 Gdańsk

Bardzo profesjonalna i miła Pani doktor! Polecam wszystkim i zachęcam do profilaktycznego badania!

Opinia dodana przez: Jakub

Bliżniąt 11/13
80-290 Gdańsk

Byłem u Dr w Gabinetach Przy Piecewskiej na Morenie. Pomijając lekki poślizg czasowy z samej wizyty jestem bardzo zadowolony. Lekarz rzeczowo podszedł do mojego schorzenia. Zlecił badania morfologiczne i badania przepływów. Zapisał leki i poinformował, że w przypadku złej tolerancji na leki bądź pogorszenia mojego stanu mam się zgłosić do przychodni.

Opinia dodana przez: Robert

Gabinet Vision Express
Obrońców Wybrzeża 1
80-398 Gdańsk

Witam.

Witam.
Mam kamice nerkową, do Dr Rucińskiego trafiłem po uprzednich problemach z kamieniami (urodziłem dwa jednego dnia) kiedy to w odstępie półtorej rocznym pewni urolodzy nie mogli znaleźć przyczyny bólu nerek oprócz takiej, że "są złogi w obydwóch nerkach"...po ostatniej wizycie właśnie półtorej roku temu u pewniej pani urolog w Swissmedzie na ul Wileńskiej, która łącznie z badaniem prostaty nie była w stanie stwierdzić przyczyny bólu zarówno w pachwinach jak i powtarzających sie kolek poprostu urodziłem dwa kamienie- może półtorej miesiąca po wizycie...ale nie o tym mowa.
Minął rok z kawałkiem i ponowne kolki. Przeszukałem sieć i tak trafiłem do Dr. Rucińskiego. Okazało się, że wybór był jak najbardziej słuszny-urolog jest bardzo miłym człowiekiem, wzbudza zaufanie, wyjaśnia pacjentowi każde możliwe objawy jakie są i jakie mogą wystapić, kieruje na właściwe badania i wogóle sprawia bardzo dobre wrażenie, "częstuje" darmowymi lekami rozkurczającymi i wspomagającymi moczopędność. Po badaniu USG wykrył rozszerzony prawy przewód moczowy i skierował na RTG gdyż jak wytłumaczył bardzo fajnie, na usg widoczny jest jedynie króciutki odcinek moczowodu. Po RTG okazało się że kamyk ok 9 mm utknął w przewodzie i konieczny bedzie zabieg ze względu na utknięcie kamienia w moczowodzie i wodonercze. Odrazu skierowanie do szpitala i po szczerej rozmowie i naprawdę empatycznym zrozumieniu -zaproponował szpital w Kwidzyniu-poradnia "Dobre Zdrowie",(gdzie również pełni praktykę) gdyż ze względu na specyfikę mojej pracy musiałem być "obsłużony" dość szybko i dzięki niemu było to możliwe-dodam, że objawy wystąpiły dzień przed Wigilią więc całe święta spędziłem na doraźnych środkach przeciwbólowych i dopiero 27-go trafiłem do Dr-a rucińskiego i miałem opcję od Doktora, aby nawet jeszcze przed Nowym Rokiem udać się do Kwidzynia. Niestety chciałem spróbować w Trojmieście gdzie mieszkam i byłem odsyłany z kwitkiem-do poradni bólu i zapisami na zabiegi na kwiecień...masakra-już nie wspomnę o prywatnych kilnikach jak Swissmed czy Luxmed gdzie nie chcieli sie podjąć tego zabiegu właśnie ze względu na możliwośc przeprowadzenia otwartej operacji-jak to usłyszałem-"nie mamy tego w cenniku". Na szczęście Dr Ruciński pozwolił mi kontaktować się poprzez udostepnienie nr-u komórki i zostałem przyjęty do szpitala w Kwidzyniu odrazu po Nowym Roku. Tam przyjął mnie Ordynator Stępniewicz-również polecam- bardzo rzeczowy i wyrozumiały człowiek-który notabene wraz z Dr-em Rucińskim przeprowadzał zabieg/operację. Sam pobyt w szpitalu oraz operację usunięcia kamienia (ze względu na utrudnioną anatomię musiałem być operowany-wysoko osadzone nerki , wąskie moczowody) wspominam bardzo dobrze-spędziłem w szpitalu 6 dni i w ciągu tego czasu byłem naprawdę doglądany i każde prośby były spelniane ze względu na bóle pooperacyjne-sam kontakt z Ordynatorem Stepniewiczem był doskonały-to on badał mnie osobiście. Finał jest taki, że zostałem tak fachowo zoperowany, iż już po tygodniu wyjścia ze szpitala mogłem mieć usunięty cewnik zewnętrzny tzw folej, szwy oraz wystawione skierowanie na usunięcie cewnika tzw "pig taila ,JJ-a lub też DJ-a",a wszystko to za jedną wizytą właśnie u doktora Rucińskiego-oczywiście ten drugi cewnik również w szpitalu-samo usunięcie trwało krócej niż dokumentacja.
Podsumowując: życzę wszystkim "kamieniarzom" aby trafili do Doktora Artura Rucińskiego gdyż człowiek rozumie pacjenta, empatycznie podchodzi do problemu, przeprowadza sczegółowy wywiad i generalnie jest bardzo dostępnym, ludzkim lekarzem-powiem człowiekiem, jakich brakuje w całej służbie zdrowia. To samo mogę powiedzieć o Ordynatorze Stępniewiczu ze szpitala " Dobre Zdrowie" w Kwidzyniu. Naprawdę fachowcy i rzeczowi ludzie. Zdecydowanie polecam. Rownież korzystajac z okazji chciałem pozdrowić serdecznie gdyż dzięki nim mogłem powrócić do pracy w naprawdę szybkim terminie, a ze wzgledu na specyfikę zawodu musiałem i mogłem uzyskać międzynarodowe restrykcyjne świadectwo zdrowia.

Jaskółcza 7/15 lok. 51
80-767 Gdańsk

Leki przepisane przez dr Grzegorza Pietrzaka okazały się skuteczne po stosowaniu regularnie przez kilka lat.

Piotr Jarecki

Urolog, Chirurg ogólny

Gdańsk

jestem bardzo nieufny w stosunku do lekarzy,jednak po 1ej wizycie bardzo przypadl mi do gustu.wszystko jeszcze przedemna ,lecz pierwsze spotkanie z dr.Jareckim pozwolilo mi utwierdzic sie w przekonaniu,ze chyba bedzie to ten lekarz,ktorego od dawna szukalem.w pelni popieram wszystkie pozytywne opinie ,zas gdyby ktos ocenil w sposob negatywny tego lekarza to nigdy nie dal bym temu wiary .zaznaczam ,ze jest to moja opinia po 1 ej wizycie i nie wierze,ze mogla by ona ulec zmianie.znam sie na ludziach i potrafie odroznic fachowca od partacza.

OSTOMED S.C.
Guderskiego 2/7
80-180 Gdańsk

Pan doktor poświęca swoim pacjentom dużo czasu,jest rzetelny i bardzo skuteczny.Ciesze sie dzięki niemu pełnym zdrowiem.Polecam!

kliniczna
Gdańsk

Wizyta u Pana Doktora przebiegała w bardzo miłej i wspierającej atmosferze. Borykam się z moją chorobą od wielu lat i mogę stwierdzić, że Pan Doktor spełnił wszystkie moje oczekiwania. Cierpliwie odpowiadał na nurtujące mnie pytania, jak również wdrożone przez Doktora leczenie przyniosło 100% efekt. Szczerze polecam Pana Doktora.

Opinia dodana przez: Anna

Urolodzy w mieście Gdańsk