Urolog Gdańsk

wizyta już od 120

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie MeaMedica
aleja Grunwaldzka 74
80-244 Gdańsk

zdecydowałem się wystawić opinię po długiej terapii leczenia przerostu gruczołu prostaty, obarczonego ryzykiem nowotworu i w pózniejszych konsekwencjach śmiercią. Minęło 6 lat, gruczoł, raz mniejszy raz większy, powoduje to trudności w oddawaniu moczu i siedzeniu w pozycji "siedzącej", pozostała mi tylko nadzieja, że inne badania urologiczne uratują mi moja sytuację. Lekarza zdecydowanie polecam, na jesieni miałem przypadek krwawienia i zapalenia i po 3 miesiącach, stan jest stabilny. teraz tylko jeżdżę ...
Opinia dodana przez: Andrzej

Ostomed Sc

Urolog, Rehabilitant

OSTOMED S.C.
Guderskiego 2/7
80-180 Gdańsk

moja ulubiona siedziba, mam wszystkich pod ręką. Szczególnie przypadł mi do gustu gastrolog dziecięcy a pózniej masażysta. Po czym odprężony udałem się do urologa. Jak dla mnie to kompleksowa obsługa.
Opinia dodana przez: Andrzej

Dr Ewa Semetkowska-Jurkiewicz - diabetolog
ul.Rajska 10 lok.63
80-850 Gdańsk

Wszystkie oceny na 5+ Krótko, bardzo uprzejmie i fachowo. Właściwa diagnoza w odpowiednim czasie umożliwiła odpowiednie leczenie i wyleczenie. Polecam!
Opinia dodana przez: Juliusz

Oddziały Szpitalne
al. Zwycięstwa 31/32
80-219 Gdańsk

Bardzo profesjonalna i miła Pani doktor! Polecam wszystkim i zachęcam do profilaktycznego badania!
Opinia dodana przez: Jakub

Bliżniąt 11/13
80-290 Gdańsk

Byłem u Dr w Gabinetach Przy Piecewskiej na Morenie. Pomijając lekki poślizg czasowy z samej wizyty jestem bardzo zadowolony. Lekarz rzeczowo podszedł do mojego schorzenia. Zlecił badania morfologiczne i badania przepływów. Zapisał leki i poinformował, że w przypadku złej tolerancji na leki bądź pogorszenia mojego stanu mam się zgłosić do przychodni.
Opinia dodana przez: Robert

Gabinet Vision Express
Obrońców Wybrzeża 1
80-398 Gdańsk

Witam.
Mam kamice nerkową, do Dr Rucińskiego trafiłem po uprzednich problemach z kamieniami (urodziłem dwa jednego dnia) kiedy to w odstępie półtorej rocznym pewni urolodzy nie mogli znaleźć przyczyny bólu nerek oprócz takiej, że "są złogi w obydwóch nerkach"...po ostatniej wizycie właśnie półtorej roku temu u pewniej pani urolog w Swissmedzie na ul Wileńskiej, która łącznie z badaniem prostaty nie była w stanie stwierdzić przyczyny bólu zarówno w pachwinach jak ...

Jaskółcza 7/15 lok. 51
80-767 Gdańsk

Leki przepisane przez dr Grzegorza Pietrzaka okazały się skuteczne po stosowaniu regularnie przez kilka lat.

OSTOMED S.C.
Guderskiego 2/7
80-180 Gdańsk

Bardzo dobry urlolog ma super podejście do pacjenta i ma czas dla pacjenta żeby dobrze wytłumaczyć wszystko na prawdę Polecam
Opinia dodana przez: Rafał

Piotr Jarecki

Urolog, Chirurg ogólny

Gdańsk

jestem bardzo nieufny w stosunku do lekarzy,jednak po 1ej wizycie bardzo przypadl mi do gustu.wszystko jeszcze przedemna ,lecz pierwsze spotkanie z dr.Jareckim pozwolilo mi utwierdzic sie w przekonaniu,ze chyba bedzie to ten lekarz,ktorego od dawna szukalem.w pelni popieram wszystkie pozytywne opinie ,zas gdyby ktos ocenil w sposob negatywny tego lekarza to nigdy nie dal bym temu wiary .zaznaczam ,ze jest to moja opinia po 1 ej wizycie i nie wierze,ze ...

kliniczna
Gdańsk

Wizyta u Pana Doktora przebiegała w bardzo miłej i wspierającej atmosferze. Borykam się z moją chorobą od wielu lat i mogę stwierdzić, że Pan Doktor spełnił wszystkie moje oczekiwania. Cierpliwie odpowiadał na nurtujące mnie pytania, jak również wdrożone przez Doktora leczenie przyniosło 100% efekt. Szczerze polecam Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Anna

Urolodzy w Gdańsku