lekarz Stanisław Dobrzański

Chirurg ogólny, Urolog

Bardzo kompetentny lekarz. Cała operacja przebiegła sprawnie z dobrym gojeniem oraz rewelacyjnym skutkiem. Gorąco polecam.

Dziękuję Panu doktorowi za trafną diagnozę i przeprowadzenie zabiegu. Polecam Pana Doktora z calego serca.

Byłem u doktora na operacji stulejki. Do tych spraw potrzebne są "odpowiednie" dłonie; ten lekarz ich niestety nie posiada. Estetyczna tragedia. Nie wspominając o tym, że anestezjolog, którą doktor zamówił, podała mi za mało środka nasennego, więc w trakcie zabiegu wybudziłem się ze śpiączki. Stąd zapewne ten pośpiech i taki efekt końcowy. Po zabiegu lekarz nie zalecił stosowania żadnych maści na blizny pooperacyjne. Gdy po dwóch latach (liczyłem na to, że nieestetyczne blizny kiedyś w końcu znikną) przyszedłem z reklamacją lekarz zaproponował kolejny zabieg - tzw. "poprawkę" - oczywiście za standardową cenę, a na koniec wizyty zarządał ode mnie pieniędzy jak za normalną konsultację. Ten gabinet (ponure miejsce, umiejscowione w wilgotnej suterenie) polecam omijać szerokim łukiem!

Witam, Pana doktora oceniam bardzo wysoko oraz cały zespół który przeprowadzał u mnie zabieg stulejki, pełen profesjonalizm !!!! Polecam Pana doktora z czystym sumieniem oraz pozdrawiam

Witam,

ZŁOTY CZŁOWIEK, ZŁOTE RĘCE, WIELKIE SERCE. BARDZO UPRZEJMY I KONTAKTOWY CZŁOWIEK. KAŻDEMU Z CZYSTYM SUMIENIEM BYM POLECIŁA TEGO LEKARZA.

Szkoda tracic czas faceta moje problemy zdrowotme wogole nie obchodzily

Szkoda tracic czas faceta moje problemy zdrowotme wogole nie obchodzily

Lekarz godny polecenia,przede wszystkim - kompetencja na każdym kroku.

Lekarz godny polecenia,przede wszystkim - kompetencja na każdym kroku.

Dobry lekarz, ale faktycznie nie jest zbyt uprzejmy, ale nie to się ocenia w lekarzu. Diagnoza i postępowanie ok. Po operacji napletka spodziewałem się penisa Frankensteina, a mam cieniutką bliznę i wymarzony efekt. Polecam pooglądać zdjęcia po operacji napletka w internecie- centymetrowe krzywe blizny i tego się bałem. Natomiast zostałem bardzo mile zaskoczony :)

U dr miałem zabieg wydłużania wędzidełka, było bardzo krótkie. Kosz wizyty kontrolnej 50 zł, zdejmowanie szwów też 50 zł, a zabieg 200 zł. Wszystko się super zagoiło i nie było najmniejszych problemów. Sam zabieg szybki, bezbolesny. Tylko polecać. :) PS i trzeba wcześniej przychodzić żeby sobie kolejkę zająć, dużo ludzi do niego chodzi! ;)

U dr miałem zabieg wydłużania wędzidełka, było bardzo krótkie.
Kosz wizyty kontrolnej 50 zł, zdejmowanie szwów też 50 zł, a zabieg 200 zł.
Wszystko się super zagoiło i nie było najmniejszych problemów.
Sam zabieg szybki, bezbolesny.
Tylko polecać. :)

pełen profesjonalizm , 100% zadowolenia , godny polecenia .

pełen profesjonalizm , 100% zadowolenia , godny polecenia .