lekarz Stanisław Dobrzański

Chirurg ogólny, Urolog

Witam, Pana doktora oceniam bardzo wysoko oraz cały zespół który przeprowadzał u mnie zabieg stulejki, pełen profesjonalizm !!!! Polecam Pana doktora z czystym sumieniem oraz pozdrawiam

Witam,

U dr miałem zabieg wydłużania wędzidełka, było bardzo krótkie. Kosz wizyty kontrolnej 50 zł, zdejmowanie szwów też 50 zł, a zabieg 200 zł. Wszystko się super zagoiło i nie było najmniejszych problemów. Sam zabieg szybki, bezbolesny. Tylko polecać. :) PS i trzeba wcześniej przychodzić żeby sobie kolejkę zająć, dużo ludzi do niego chodzi! ;)

U dr miałem zabieg wydłużania wędzidełka, było bardzo krótkie.
Kosz wizyty kontrolnej 50 zł, zdejmowanie szwów też 50 zł, a zabieg 200 zł.
Wszystko się super zagoiło i nie było najmniejszych problemów.
Sam zabieg szybki, bezbolesny.
Tylko polecać. :)

Mam 74 lata i rok temu miałem operację prostaty metodą elektrosekcji. W czasie zabiegu i potem aż do dziś nie czułem żadnego bólu. Po operacji poczułem się jak nowo narodzony i nie mam żadnych problemów z oddawaniem moczu. Uważam że jest wyśmienitym fachowcem i kontakt z Nim jest wysoce zadowalający.

Dobry lekarz, ale faktycznie nie jest zbyt uprzejmy, ale nie to się ocenia w lekarzu. Diagnoza i postępowanie ok. Po operacji napletka spodziewałem się penisa Frankensteina, a mam cieniutką bliznę i wymarzony efekt. Polecam pooglądać zdjęcia po operacji napletka w internecie- centymetrowe krzywe blizny i tego się bałem. Natomiast zostałem bardzo mile zaskoczony :)

ZŁOTY CZŁOWIEK, ZŁOTE RĘCE, WIELKIE SERCE. BARDZO UPRZEJMY I KONTAKTOWY CZŁOWIEK. KAŻDEMU Z CZYSTYM SUMIENIEM BYM POLECIŁA TEGO LEKARZA.

pełen profesjonalizm , 100% zadowolenia , godny polecenia .

pełen profesjonalizm , 100% zadowolenia , godny polecenia .

Lekarz godny polecenia,przede wszystkim - kompetencja na każdym kroku.

Lekarz godny polecenia,przede wszystkim - kompetencja na każdym kroku.

jest naprawdę specjalistą wysokiej klasy i cierpliwy udziela wyczerpującej odpowiedzi na zadane pytania

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta . Więcej po zabiegu .

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta . Więcej po zabiegu .

Szczery, uśmiechnięty z humorem. Znający swój fach, wysokiej klasy specjalista-chirurg. Pełen poświęcenia. Wzywany nocą nie odmawia, zawsze starający się i pomagający choremu i cierpiącemu.