lekarz Stanisław Dobrzański

Chirurg ogólny, Urolog

Mam 74 lata i rok temu miałem operację prostaty metodą elektrosekcji. W czasie zabiegu i potem aż do dziś nie czułem żadnego bólu. Po operacji poczułem się jak nowo narodzony i nie mam żadnych problemów z oddawaniem moczu. Uważam że jest wyśmienitym fachowcem i kontakt z Nim jest wysoce zadowalający.

lekarz zachowuje sie jak rasowy fleczer nie leczy i nie stara sie poznac problemu a na "dziendobry" zaleca operacje ( odcina problem ) takie robi podejscie do pacjenta i jego schorzenia.. porazka na maxa

nie polecam przereklamowany!!!! czekałem w kolejce pare godzin po czym nic sie ni dowiedziałem a poczułem sie obrażony lekarz naeet nie zdiagnozował mojej dolegliwosci .. jakas kpina czkałm na wizyte 3 miesiace zeby wyjsc po niej z niczym tzn bez zadnej diagnozy i zadnj konkretnej porady!!

jest naprawdę specjalistą wysokiej klasy i cierpliwy udziela wyczerpującej odpowiedzi na zadane pytania

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta . Więcej po zabiegu .

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta . Więcej po zabiegu .

Szczery, uśmiechnięty z humorem. Znający swój fach, wysokiej klasy specjalista-chirurg. Pełen poświęcenia. Wzywany nocą nie odmawia, zawsze starający się i pomagający choremu i cierpiącemu.

Bardzo ciepła osoba, wyrozumiała, zdecydowany w działaniu. Polecam, wielu moim znajomym juz pomógł.

Bardzo polecami. Konkretny lekarz z powolania, znajacy swoja prace.

Bardzo polecami. Konkretny lekarz z powolania, znajacy swoja prace.

Jestem bardzo zawiedziony wizytą u Pana doktora. Podejście do pacjenta można określić jako "olewające". Pan doktor nie wzbudził we mnie zaufania. Czułem się jak koń w kuźni. Myślę że wizyty prywatne wyglądają lepiej.

rzetelny w postępowaniu i diagnozie oraz skuteczny w zabiegach

rzetelny w postępowaniu i diagnozie oraz skuteczny w zabiegach