dr n. med. Artur Ruciński

Urolog

Pod opieką dr Rucińskiego jestem już od kilku ładnych lat, kiedy to ni stąd, ni zowąd zaatakowała mnie kamica nerkowa. Więc wtedy człowiek zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, że trzeba o siebie zadbać. A jeśli tak ma się w rzeczywistości stać to... warto aby pomógł Ci w tym profesjonalista. Tak mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć o dr Arturze Rucińskim. I ten profesjonalizm czuć od pierwszego kontaktu, w każdej kolejnej wizycie, jak również po niej, kiedy jeszcze jest konieczność pokazania wyników itd. Poza "standardowymi" wizytami kontrolnymi przeszedłem również u dr Rucińskiego zabieg, który może na pierwszy rzut oka nie jest niczym przyjemnym, ale pod doskonałą opieką skalpel Ci wtedy nie straszny. Wszystko w jak najlepszym porządku, zaopiekowany w każdym calu i w każdym momencie. Podobno część Panów krępuje się wizyty u urologa bądź bagatelizuje pojawiające się problemy - apeluję do Was, zdrowie jest przecież tylko jedno, warto więc o nie zadbać w możliwie najlepszy sposób. Niech osobą która Was w tym poprowadzi będzie dr Ruciński. Szczerze polecam!

Jeżeli poszukujecie świetnego urologa, to właśnie znaleźliście :) Pełen profesjonalizm, a jednocześnie otwarte, rozumiejące podejście do pacjenta. Pan Doktor jest bardzo konkretny i rzeczowy - odpowiada nawet na najdziwniejsze pytania ;) Zabieg wazektomii przeprowadził szybko i fachowo, a proces gojenia wyglądał dokładnie tak, jak opisał. Dziś odebrałem wyniki, na podstawie których wiem, że zabieg zakończył się pełnym sukcesem! Szczerze polecam!

Pan Artur od początku bardzo zaangażowany. Dokładnie wszystko wytłumaczył w czasie pierwszej wizyty. Zabieg przeprowadzony w jak najbardziej bezbolesnej i przyjemnej atmosferze. Po zabiegu 24godzinny kontakt mailowy, na bieżąco rozwiewa wszelkie obawy, odpowiada na pytania i ułatwia przejście przez okres rekonwalescencji. Wielokrotnie po zabiegu nieodpłatnie dokonuje kontroli, kiedy tylko coś mnie-pacjenta zaniepokoiło. Z czystym sumieniem polecam lekarza.

Pan dr Artur Ruciński - rewelacja! Ogromne pokłady życzliwości, cierpliwości, wyrozumiałości oraz pełen profesjonalizm na każdym etapie (od konsultacji wstępnej, poprzez zabieg oraz kontakt i konsultację po zabiegu). Widać, że szczerze zależy Mu na dobru pacjenta. Cieszę się, że zaufałem w 100 % bo jestem bardzo zadowolony z zabiegu i efektów - doświadczenie i fach w ręku robi swoje. Panowie nie zwlekajcie tylko umawiajcie się do Pana Artura - dla mnie najlepszy urolog i lekarz na jakiego kiedykolwiek trafiłem. Serdecznie jeszcze raz Panu dziękuję! Uleczył Pan ciało i duszę!

Bardzo życzliwy i uprzejmy człowiek, szczerze mówiąc nigdy nie byłem u takiego lekarza jak Pan Artur. Wszystko wytłumaczył jak należy żeby mnie uświadomić i rozwiać każda moja wątpliwość oraz odpowiedział na wszystkie moje pytania z uśmiechem na twarzy, po prostu życzliwość aż tryska z tego człowieka. Zabieg przebiegł pomyślnie aż nie chciało się opuszczać gabinetu mimo dyskomfortu po zabiegu. Co najważniejsze jest to po prostu mistrz w swoim fachu, już nigdy nie pójdę do innego urologa. Profesjonalista.

Dziekuje,za fachowosc,podejscie,poswiecony czas a najbardziej za skuteczne wyleczenie. Za bezinteresownosc i zyczliwosc. Jeszcze raz z calego serca bardzo dziekuje Panie doktorze. Chorym polecam. Macie gwarancie rzetelnego na najwyzszym poziomie leczenia. Serdecznie dziekuje. K.Boguslawski

Za bezinteresownosc i zyczliwosc.
Jeszcze raz z calego serca bardzo dziekuje Panie doktorze.
Chorym polecam. Macie gwarancie rzetelnego na najwyzszym poziomie leczenia.
Serdecznie dziekuje.
K.Boguslawski

Rewelacyjny lekarz !!! profesjonalne podejście, rozmawia językiem zrozumiałym dla każdego , nie zapisuje drogich niepotrzebnych lekarstw i ma podejście takie jak powinien mieć każdy lekarz do pacjenta

Polecam. Wyleczył mnie i dał właściwą diagnozę. Jeśli pojawiły by się inne problemy w przyszłości to zgłoszę się własnie do lekarza Artura.

Gorąco polecam dr Rucińskiego!!! Świetny i doskonały fachowiec w swojej dziedzinie. Najlepszy urolog!!!

Polecam gorąco, jedyny lekarz tej specjalizacji, od którego nie usłyszałam, że 'się nie da, tak już musi być, taka pani uroda' (od poprzedniego z gabinetu wyszłam z płaczem). Zawsze pomocny, uczynny bardziej niż wypadałoby mi prosić. Z pomocą dr Rucińskiego wykonałam pełen pakiet badań w poszukiwaniu przyczyn moich dolegliwości. Znalazł przyczynę, wyleczył. Lekarz dociekliwy, zawsze na bieżąco z nowinami swojego fachu, z klasą, empatyczny. Jestem mu wybitnie wdzięczna i to moja forma podziękowania.