dr n. med. Artur Ruciński

Urolog

Jeżeli poszukujecie świetnego urologa, to właśnie znaleźliście :) Pełen profesjonalizm, a jednocześnie otwarte, rozumiejące podejście do pacjenta. Pan Doktor jest bardzo konkretny i rzeczowy - odpowiada nawet na najdziwniejsze pytania ;) Zabieg wazektomii przeprowadził szybko i fachowo, a proces gojenia wyglądał dokładnie tak, jak opisał. Dziś odebrałem wyniki, na podstawie których wiem, że zabieg zakończył się pełnym sukcesem! Szczerze polecam!

Pan Artur od początku bardzo zaangażowany. Dokładnie wszystko wytłumaczył w czasie pierwszej wizyty. Zabieg przeprowadzony w jak najbardziej bezbolesnej i przyjemnej atmosferze. Po zabiegu 24godzinny kontakt mailowy, na bieżąco rozwiewa wszelkie obawy, odpowiada na pytania i ułatwia przejście przez okres rekonwalescencji. Wielokrotnie po zabiegu nieodpłatnie dokonuje kontroli, kiedy tylko coś mnie-pacjenta zaniepokoiło. Z czystym sumieniem polecam lekarza.

Pan dr Artur Ruciński - rewelacja! Ogromne pokłady życzliwości, cierpliwości, wyrozumiałości oraz pełen profesjonalizm na każdym etapie (od konsultacji wstępnej, poprzez zabieg oraz kontakt i konsultację po zabiegu). Widać, że szczerze zależy Mu na dobru pacjenta. Cieszę się, że zaufałem w 100 % bo jestem bardzo zadowolony z zabiegu i efektów - doświadczenie i fach w ręku robi swoje. Panowie nie zwlekajcie tylko umawiajcie się do Pana Artura - dla mnie najlepszy urolog i lekarz na jakiego kiedykolwiek trafiłem. Serdecznie jeszcze raz Panu dziękuję! Uleczył Pan ciało i duszę!

Bardzo życzliwy i uprzejmy człowiek, szczerze mówiąc nigdy nie byłem u takiego lekarza jak Pan Artur. Wszystko wytłumaczył jak należy żeby mnie uświadomić i rozwiać każda moja wątpliwość oraz odpowiedział na wszystkie moje pytania z uśmiechem na twarzy, po prostu życzliwość aż tryska z tego człowieka. Zabieg przebiegł pomyślnie aż nie chciało się opuszczać gabinetu mimo dyskomfortu po zabiegu. Co najważniejsze jest to po prostu mistrz w swoim fachu, już nigdy nie pójdę do innego urologa. Profesjonalista.

Dziekuje,za fachowosc,podejscie,poswiecony czas a najbardziej za skuteczne wyleczenie. Za bezinteresownosc i zyczliwosc. Jeszcze raz z calego serca bardzo dziekuje Panie doktorze. Chorym polecam. Macie gwarancie rzetelnego na najwyzszym poziomie leczenia. Serdecznie dziekuje. K.Boguslawski

Za bezinteresownosc i zyczliwosc.
Jeszcze raz z calego serca bardzo dziekuje Panie doktorze.
Chorym polecam. Macie gwarancie rzetelnego na najwyzszym poziomie leczenia.
Serdecznie dziekuje.
K.Boguslawski

Rewelacyjny lekarz !!! profesjonalne podejście, rozmawia językiem zrozumiałym dla każdego , nie zapisuje drogich niepotrzebnych lekarstw i ma podejście takie jak powinien mieć każdy lekarz do pacjenta

Polecam. Wyleczył mnie i dał właściwą diagnozę. Jeśli pojawiły by się inne problemy w przyszłości to zgłoszę się własnie do lekarza Artura.

Gorąco polecam dr Rucińskiego!!! Świetny i doskonały fachowiec w swojej dziedzinie. Najlepszy urolog!!!

Polecam gorąco, jedyny lekarz tej specjalizacji, od którego nie usłyszałam, że 'się nie da, tak już musi być, taka pani uroda' (od poprzedniego z gabinetu wyszłam z płaczem). Zawsze pomocny, uczynny bardziej niż wypadałoby mi prosić. Z pomocą dr Rucińskiego wykonałam pełen pakiet badań w poszukiwaniu przyczyn moich dolegliwości. Znalazł przyczynę, wyleczył. Lekarz dociekliwy, zawsze na bieżąco z nowinami swojego fachu, z klasą, empatyczny. Jestem mu wybitnie wdzięczna i to moja forma podziękowania.

Witam. Mam kamice nerkową, do Dr Rucińskiego trafiłem po uprzednich problemach z kamieniami (urodziłem dwa jednego dnia) kiedy to w odstępie półtorej rocznym pewni urolodzy nie mogli znaleźć przyczyny bólu nerek oprócz takiej, że "są złogi w obydwóch nerkach"...po ostatniej wizycie właśnie półtorej roku temu u pewniej pani urolog w Swissmedzie na ul Wileńskiej, która łącznie z badaniem prostaty nie była w stanie stwierdzić przyczyny bólu zarówno w pachwinach jak i powtarzających sie kolek poprostu urodziłem dwa kamienie- może półtorej miesiąca po wizycie...ale nie o tym mowa. Minął rok z ...

Witam.
Minął rok z kawałkiem i ponowne kolki. Przeszukałem sieć i tak trafiłem do Dr. Rucińskiego. Okazało się, że wybór był jak najbardziej słuszny-urolog jest bardzo miłym człowiekiem, wzbudza zaufanie, wyjaśnia pacjentowi każde możliwe objawy jakie są i jakie mogą wystapić, kieruje na właściwe badania i wogóle sprawia bardzo dobre wrażenie, "częstuje" darmowymi lekami rozkurczającymi i wspomagającymi moczopędność. Po badaniu USG wykrył rozszerzony prawy przewód moczowy i skierował na RTG gdyż jak wytłumaczył bardzo fajnie, na usg widoczny jest jedynie króciutki odcinek moczowodu. Po RTG okazało się że kamyk ok 9 mm utknął w przewodzie i konieczny bedzie zabieg ze względu na utknięcie kamienia w moczowodzie i wodonercze. Odrazu skierowanie do szpitala i po szczerej rozmowie i naprawdę empatycznym zrozumieniu -zaproponował szpital w Kwidzyniu-poradnia "Dobre Zdrowie",(gdzie również pełni praktykę) gdyż ze względu na specyfikę mojej pracy musiałem być "obsłużony" dość szybko i dzięki niemu było to możliwe-dodam, że objawy wystąpiły dzień przed Wigilią więc całe święta spędziłem na doraźnych środkach przeciwbólowych i dopiero 27-go trafiłem do Dr-a rucińskiego i miałem opcję od Doktora, aby nawet jeszcze przed Nowym Rokiem udać się do Kwidzynia. Niestety chciałem spróbować w Trojmieście gdzie mieszkam i byłem odsyłany z kwitkiem-do poradni bólu i zapisami na zabiegi na kwiecień...masakra-już nie wspomnę o prywatnych kilnikach jak Swissmed czy Luxmed gdzie nie chcieli sie podjąć tego zabiegu właśnie ze względu na możliwośc przeprowadzenia otwartej operacji-jak to usłyszałem-"nie mamy tego w cenniku". Na szczęście Dr Ruciński pozwolił mi kontaktować się poprzez udostepnienie nr-u komórki i zostałem przyjęty do szpitala w Kwidzyniu odrazu po Nowym Roku. Tam przyjął mnie Ordynator Stępniewicz-również polecam- bardzo rzeczowy i wyrozumiały człowiek-który notabene wraz z Dr-em Rucińskim przeprowadzał zabieg/operację. Sam pobyt w szpitalu oraz operację usunięcia kamienia (ze względu na utrudnioną anatomię musiałem być operowany-wysoko osadzone nerki , wąskie moczowody) wspominam bardzo dobrze-spędziłem w szpitalu 6 dni i w ciągu tego czasu byłem naprawdę doglądany i każde prośby były spelniane ze względu na bóle pooperacyjne-sam kontakt z Ordynatorem Stepniewiczem był doskonały-to on badał mnie osobiście. Finał jest taki, że zostałem tak fachowo zoperowany, iż już po tygodniu wyjścia ze szpitala mogłem mieć usunięty cewnik zewnętrzny tzw folej, szwy oraz wystawione skierowanie na usunięcie cewnika tzw "pig taila ,JJ-a lub też DJ-a",a wszystko to za jedną wizytą właśnie u doktora Rucińskiego-oczywiście ten drugi cewnik również w szpitalu-samo usunięcie trwało krócej niż dokumentacja.
Podsumowując: życzę wszystkim "kamieniarzom" aby trafili do Doktora Artura Rucińskiego gdyż człowiek rozumie pacjenta, empatycznie podchodzi do problemu, przeprowadza sczegółowy wywiad i generalnie jest bardzo dostępnym, ludzkim lekarzem-powiem człowiekiem, jakich brakuje w całej służbie zdrowia. To samo mogę powiedzieć o Ordynatorze Stępniewiczu ze szpitala " Dobre Zdrowie" w Kwidzyniu. Naprawdę fachowcy i rzeczowi ludzie. Zdecydowanie polecam. Rownież korzystajac z okazji chciałem pozdrowić serdecznie gdyż dzięki nim mogłem powrócić do pracy w naprawdę szybkim terminie, a ze wzgledu na specyfikę zawodu musiałem i mogłem uzyskać międzynarodowe restrykcyjne świadectwo zdrowia.