dr n. med. Artur Ruciński

Urolog

Dobry fachowiec i zabiegowiec. Polecam.

Dobry fachowiec i zabiegowiec.
Polecam.

Kompetentny,uprzejmy i wzbudzający zaufanie.Polecam innym pacjenom dr.Rucinskiego.

Pan Doktor podszedł do mojego problemu kompleksowo.Celna diagnoza, szybkie przyjęcie do szpitala i w konsekwencji udana operacja.Najważniejsze-cały czas słyszałam ciepłe słowa otuchy i optymizmu.Zdecydowanie polecam.

Fantastyczny lekarz z dobrym podejściem do pacjenta, rzeczowy i fachowy !

Fantastyczny lekarz z dobrym podejściem do pacjenta, rzeczowy i fachowy !

Wybitny specjalista urolog, lekarz z powołania. Leczyłem się od sześciu lat u kilku urologów na zapalenie prostaty, miałem robioną biopsję aż 4 razy. Leczony byłem antybiotykami i żadnej poprawy. PSA wciąż rosło a lekarze rozkładali ręce. Trafiłem do Dr. Rucińskiego to pierwszy lekarz, który zajął się mną profesjonalnie: zdiagnozował chorobę i zastosował właściwe leczenie. Po dwóch miesiącach duża poprawa PSA spadło ból ustąpił. Po sześciu miesiącach całkowita poprawa mojego zdrowia PSA 0.03 mg. A ja cierpiałem tyle lat ?! Pana Dr. Artura Rucińskiego jako wybitnego specjalistę i dobrego człowieka polecam ...

Wybitny specjalista urolog, lekarz z powołania.
Pana Dr. Artura Rucińskiego jako wybitnego specjalistę i dobrego człowieka polecam każdemu.

Podejście jak przystało na urologa z europejskim egzaminem-bardzo dobre.Zdiagnozował i zoperował mojego ojca.Świetna opieka i kontrola po zabiegu.Szczerze polecam.

Świetny fachowiec, profesjonalne podejście do pacjenta, godny polecenia

Świetny fachowiec, profesjonalne podejście do pacjenta, godny polecenia

odpowiedni czlowiek na odpowiednim stanowisku !!!! wczesniejszy lekarz leczyl mnie masa antybiotykow ktore nic nie pomagaly !!!! ten zdiagnozowal przyczyne choroby bezblednie i juz po 2 dniach wracalem do zdrowia !!!! goraco polecam!!!!

Osoba kompetenyna i zdyscyplinowana .Efekt i przebieg leczenia zadawalajacy .Polecam tego lekarz.