lekarz Wojciech Zachalski

Urolog

Przyczyna wizyty zawyżone PSA. Po wstępnych badaniach i konsultacji p.Doktor podjął decyzję o wykonaniu biopsji prostaty, którą wykonał w sposób bardzo profesjonalny bez bólowo. Niestety wynik ujemny czego następstwem p.doktor skierował mnie na RM. Wynik RM potwierdził raka prostaty w dwóch płatach. Dalej założył mnie kartę DILO w celu szybkiej ścieżki leczenia. Następnie szczera rozmowa , szpital i laparoskopowa prostatektomia radykalna czyli całkowite usunięcie prostaty przez wspaniały zespół fachowców ,w którym uczestniczył również p. doktor Zachalski..Jestem już 3 mce po operacji,po wyniku histopatologicznym i po pierwszym PSA. Wszystko jest ok. rak został całkowicie usunięty. Dzięki wielkie dla p.doktora Zachalskiego.Wspaniały fachowiec i człowiek.Podejście bardzo profesjonalne.Prawidłowa ścieżka leczenia i szybka trafna diagnoza co w przypadku raka ma zasadnicze znaczenie. Na pewno na Europejski Certyfikat Urologiczny w pełni zasługuje. Jeszcze raz wielkie dzięki i czapki z głów Panie Doktorze, bo dał mi Pan drugą szansę bycia wśród swoich. Pozdrawiam już ZDROWY !!!

Jestem pacjentem dr Wojciecha Zachalskiego, w zakresie leczenia prostaty. Pan Doktor jest miły, życzliwy i zaangażowany w leczenie pacjenta. Jest doskonałym diagnostą, który poprzez swój profesjonalizm i intuicję lekarską, wzbudza ogromne zaufanie i wiarę w skuteczność leczenia. Udziela rzeczowych, dogłębnych informacji na temat obecnego stanu zdrowia i dalszego leczenia. W kwietniu dr wykonał u mnie biopsję gruczołu krokowego, która wykazała gruczolakoraka zrazikowego (Gleason 3+3). Następnie zlecił mi przeprowadzenie niezbędnych badań i kompleksowo przygotował dokumentację, potrzebną do dalszej procedury leczenia nowotworu. Za co usłyszałem pochwałę od lekarza onologa przejmującego leczenie. Poza ...

Jestem pacjentem dr Wojciecha Zachalskiego, w zakresie leczenia prostaty.

W kwietniu dr wykonał u mnie biopsję gruczołu krokowego, która wykazała gruczolakoraka zrazikowego (Gleason 3+3). Następnie zlecił mi przeprowadzenie niezbędnych badań i kompleksowo przygotował dokumentację, potrzebną do dalszej procedury leczenia nowotworu. Za co usłyszałem pochwałę od lekarza onologa przejmującego leczenie. Poza tym onkolodzy, z którymi miałem okazję konsultować mój przypadek, byli pod wrażeniem, że nowotwór został zdiagnozowany w optymalnym momencie. Za co chciałbym bardzo serdecznie PODZIĘKOWAĆ dr Wojciechowi Zachalskiemu.

POLECAM!!! To jest lekarz z powołania, który z życzliwością i profesjonalnie obejmuje opieką swoich pacjentów.

Jestem pacjentem Pana Doktora od miesiąca. Błyskawiczna diagnoza, dwa zabiegi , pomoc w poszukiwaniu terminu w szpitalu. Lekarz, który nie zostawia pacjenta samego z problemem, postawioną diagnozą. Lekarz z powołania. Kompetencja i uprzejmość. Godny polecenia.

Leczę się u doktora Zachalskiego od kilku lat i uważam go za specjalistę o ogromnej wiedzy z wyjątkowo życzliwym i sympatycznym podejściem do pacjenta. Doktor poświęca czas i uwagę, co gwarantuje indywidualne podejście do problemu i przekłada się na trafne diagnozy oraz skuteczne leczenie. Polecam jak najmocniej i dziękuję Panu Doktorowi za opiekę medyczną.

Doktor Wojciech Zachalski to prawdziwy lekarz z powołania. Fachowiec w urologii. Odpowie dokładnie na wszystkie pytania i wyjaśni wątpliwości. Ma zawsze czas dla pacjenta. Zawsze życzliwy i miły. Polecam wszystkim. Dziękuję Panie Doktorze za przeprowadzony zabieg. Dostałem drugie życie.

Dziękuję Panie Doktorze za przeprowadzony zabieg. Dostałem drugie życie.

Lekarz kompetentny, w sposób przystępny tłumaczący postawioną diagnozę i proponowany sposób leczenia. Rozmiawiajac z nim nie boisz sie pytać. To lekarz z powołania.

Bardzo dobry lekarz. Szybka prawidłowa diagnoza, szybka decyzja o dalszym toku leczenia. Podanie odpowiedniego antybiotyku, świetny kontakt i poczucie, że pacjent jest w dobrych rękach. Po udanym leczeniu kontrola i dalsze wskazania. Godny polecenia!

Lekarz z powołania, godny polecenia i zaufania. Jestem pacjentem pana doktora W. Zachalskiego i uważam, że bardzo dobrze trafiłem przy wyborze lekarza. Bardzo kompetentny, dobrze przygotowany zawodowo. Pomógł mi stawiając celną diagnozę i kierując mnie na zabieg, który pomógł mi "natentychmiast".

Anonim to nie człowiek to frajer który boi się napisać prawdę!Dla mnie to lekarz z powołania ,lekarz który wie i rozumie kto to jest pacjent i że chory jest najważniejszy!!

Może i w trakcie specjalizacji, ale moim zdaniem dysponuje dużą wiedzą i cieszy się raczej dobrą opinią świadczyć może o tym duża ilośc pacjentów.