lekarz Wojciech Zachalski

Urolog

Anonim to nie człowiek to frajer który boi się napisać prawdę!Dla mnie to lekarz z powołania ,lekarz który wie i rozumie kto to jest pacjent i że chory jest najważniejszy!!

Lekarz z powołania, godny polecenia i zaufania. Jestem pacjentem pana doktora W. Zachalskiego i uważam, że bardzo dobrze trafiłem przy wyborze lekarza. Bardzo kompetentny, dobrze przygotowany zawodowo. Pomógł mi stawiając celną diagnozę i kierując mnie na zabieg, który pomógł mi "natentychmiast".

Może i w trakcie specjalizacji, ale moim zdaniem dysponuje dużą wiedzą i cieszy się raczej dobrą opinią świadczyć może o tym duża ilośc pacjentów.

Prowadzi mnie od jakiegoś czasu. Rzeczywiście tłumaczy chorobę, jej przyczyny i sposób przebiegu. Wg mnie bardzo w porządku.

Bardzo fachowy i kompetentny. Zdecydowanie polecam!

Bardzo fachowy i kompetentny. Zdecydowanie polecam!

zdecydowanie polecam nie wiem jakim prawem jakaś przekupiona swinia przede mna wystawila negatywny komentarz ale widac doktor chociaz robi specjalizacje ma juz konkurencje haha wiedza ogromna jestem bardzo zadowolony

Witam. Pan doktor niestety nie jest jest urologiem. Jest lekarzem w trakcie specjalizacji, a ogłasza się jako urolog. Zdecydowanie nie spełnij moich oczekiwań! Odradzam.