lek. dent. Jan Jaroszlek. dent. Jan Jarosz - zdjęcie profilowe

lek. dent. Jan Jarosz

Dentysta - artysta pasuje do Pana Doktora jak znalazł. Świetny fachowiec robiący cuda :) a do tego prze miły człowiek z wielgachnym serduchem. Warty polecenia – uwierzcie mi, szkoda czasu i pieniędzy na kogokolwiek innego. Jeszcze nigdy się tak nie uśmiałam na krześle dentystycznym:). Nie dość ze mama teraz śliczne ząbki to jeszcze strasznie dużą wiedzę na ich temat. Dziękuję Doktorze :):):)

Gdybym miała komuś polecić dobrego stomatologa,to byłby to z pewnością dr Jan Jarosz.Jestem jego pacjentka od wielu lat i dzięki niemu nie muszę zakrywać ust uśmiechając się.uważam doktora za doskonałego fachowca,który prosto i rzeczowo wytłumaczy w czym jest problem i jak go rozwiązać.Komfort pacjenta to dla niego PRIORYTET!!!Jest cierpliwy i bardzo delikatny,a jego poczucie humoru,sprawia,że fotel dentystyczny nie jest jakimś traumatycznym przeżyciem. Mam do doktora pełne zaufanie.Dziękuję za uśmiech Panie Doktorze!!!!!!

POLECAM BARDZO DOBRY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

POLECAM BARDZO DOBRY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pan Doktor jest moim lekarzem dentystą od ponad 20 lat, mam wspaniałe zęby dzięki Panu Doktorowi, moje dzieciaki mają piękne zadbane ząbki. To fantastyczny lekarz, perfekcjonista, jest bardzo dokładny,delikatny - skarbnica wiedzy. Warto być pacjentem Pana Doktora, bardzo polecam.

To prawdziwy artysta. Robione przez niego zęby wyglądają naturalnie, niejednokrotnie lepiej niż pierwotne. Delikatny, dokładny, nie usunie zęba bez potrzeby. Wypełnienia trwałe, bardzo dobrej jakości. Ma świetne podejście do dzieci i dorosłych. Warto zainwestować jeżeli chcemy mieć zęby zrobione fachowo i trwale. Stomatolog światowej klasy!

Uczęszczam do tego Pana od dłuższego czasu i nie pozostaje mi nic innego jak tylko potwierdzić same superlatywy na temat tego stomatologa.Lekarz z powołania, rzetelny, sumienny a przede wszystkim uczciwy człowiek.Wszystko wyjaśnia, tłumaczy, można z nim porozmawiać nie tylko na tematy dotyczące zębów.Polecam z całego serca.

Uczęszczam do tego stomatologa od 20 lat i muszę przyznać, że za każdym razem wychodziłem zadowolony. Dentysta za wszelką cenę stara się ratować zęby, a leczenie kanałowe, czy ekstrakcja to ostateczność. W ekstremalnych przypadkach przyjmuje również w weekendy. Jego podejście do pacjenta jest bardzo otwarte i na pewno nie odczuwa się dyskomfortu podczas wizyty. Lekarz nie należy jednak do najtańszych, ale warto wydać trochę więcej i wiedzieć, że wypełnienia potrzymają dużo dłużej. Ciekawe czy pan Doktor również tutaj zagląda. Jeśli tak, to myślę sobie, że będąc pacjentem, na którym nauczył ...

Ciekawe czy pan Doktor również tutaj zagląda. Jeśli tak, to myślę sobie, że będąc pacjentem, na którym nauczył się swojego fachu, powinien zaproponować mi jakieś zniżki :-)

Dentysta - Artysta, ekspert w dziedzinie stomatologii

Dentysta - Artysta, ekspert w dziedzinie stomatologii

Bardzo miły,uprzejmy i bardzo dobry fachowiec!!!

Bardzo miły,uprzejmy i bardzo dobry fachowiec!!!

Bardzo miły i uczciwy człowiek. Śmiało i otwarcie można z nim porozmawiać nawet jeśli dotyczy to kwestii finansowych. Nie stwarza sztucznego dystansu a wręcz przeciwnie jest bardzo otwarty i wesoły. Rzetelnie wyjaśnia to co robi. Nigdy nie odniosłem wrażenia, że jakikolwiek zabieg jest wykonywany niepotrzebnie, np. dla "wyciągnięcia" od pacjenta pieniędzy. Polecam tego dentystę każdemu.