lekarz Jan Jazienicki

Chirurg ogólny, Traumatolog, Ortopeda

Polecam wszystkim potrzebującym fachowej pomocy. Miły, empatyczny człowiek. Moja dolegliwość została wyleczona.

Dr.Jazienicki jest bardzo dobrym specjalistom polecam, miałem problem z ręką prawą w łokciu bardzo dobrze obejrzana ręka doskonale wyleczona polecam:)

nie szanuje pacjentów umówionych na wizyty prywatne.wpuszcza swoich pacjentow bez kolejki.do leczenia!

brak szacunku do czau pacjenta.wpuszczanie bez kolejki pacjentów zaslaniajacych sie praca w slużbie zdrowia

Lekarz pozostawia naprawdę wiele do życzenia - brak zainteresowania pacjentem, by nie powiedzieć brak wiedzy. Szczerze nie polecam.

Świetny lekarz, miły, uprzejmy, polecam każdemu kto ma problemy zdrowotne. Byłam pacjentką doktora, polecam gorąco.

Fantastyczny! od wielu miesiecy walczyłem z bólem kciuka, inni ignorowali,pomógł od razu!! polecam!!!

Przesympatyczny, kompetentny. Po wypadku i śrubowaniu nogi byłam pod jego opieką. Cała opieka kompleksowa i na najwyższym poziomie. Chodziłam na wizyty do przychodni . Polecam!!!

Jednym słowem tragedia!!!to jak traktuje pacjentów w przychodni na NFZ to woła o pomstę do nieba!!zero zainteresowania, chęci pomocy, a metody którymi leczy stosowało się w PRL-U!!! Nadaje się tylko do wystawiania L4, tyle w temacie. Omijajcie zdala Konowała!!!

Postawiona diagnoza ale brak właściwej metody leczenia

Postawiona diagnoza ale brak właściwej metody leczenia