Chirurg Ogólny Świdnica

lekarz Jan Jazienicki

Chirurg ogólny, Traumatolog

Żeromskiego 11
Świdnica

Dr.Jazienicki jest bardzo dobrym specjalistom polecam, miałem problem z ręką prawą w łokciu bardzo dobrze obejrzana ręka doskonale wyleczona polecam:)
Opinia dodana przez: Jakub
Świdnica Chirurg ogólny lek. med. Aleksander Biały

lek. med. Aleksander Biały

Chirurg ogólny, Urolog

Zespół Usług Medycznych "MEDYK" sp z o.o.
Gdyńska 25a
58-100 Świdnica

W grudniu 2019 dowiedziałem się o mojej chorobie, a już na początku stycznia Pan doktor wiedząc, że liczy się każdy dzień podjął się niełatwej operacji usunięcia nerki, co było priorytetem dla dalszego leczenia. Z kartą DILO poszukując terminu takiej operacji to ,w najlepszym wypadku, oczekiwanie ok. 4 miesiące i to z wielkim znakiem zapytania czy mnie zakwalifikują do niej. Dziękowałem losowi, że spotkałem właśnie jego bezinteresownego i tak pomocnego. Jestem ...
Opinia dodana przez: Zygmunt

lekarz Mariusz Dyda

Władysława Łokietka 13
58-100 Świdnica

Zero profesjonalizmu, lekarz chamski, przyjął nas z pretensjami, a to przeciez jego praca. Nie polecam.
Opinia dodana przez: Anita

dr Adam Paszkowski

Świdnica

Genialny lekarz, pełen empati i zrozumienia dla pacjenta. Do tego bardzo dobry fachowiec. Wiele razy wyciągał mnie z choroby i za każdym razem skutecznie.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Krzysztof Świokło

ul. Karola Marcinkowskiego 12

Konkretny ,miły słucha uważnie pacjenta,

lekarz Marian Sienkiewicz

Stacja Pogotowia Ratunkowego w Świdnicy
plac Wojska Polskiego 2a
58-100 Świdnica

Szkoda czasu na tego Pana, najgorszy lekarz jakiego spotkałem, skory do ocen, nie do pomocy ludziom. Zdecydowanie jedna gwiazdka to za dużo.
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Dariusz Konopczak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "AR-VITA" Usługi Medyczne
ulica Kliczkowska 30
58-100 Świdnica

Bardzo kompetentny, empatyczny lekarz. Zabieg wykonany błyskawicznie, wcześniej dokładnie wyjaśniona przyczyna choroby i dalsze postępowanie, polecam

lekarz Waldemar Wiatr

Łukasińskiego 15 lok. 1
Świdnica

O dobrych lekarzach mało się pisze. Tak też jest i w tym wypadku. To jeden z niewielu lekarzy, dla którego pacjent jest człowiekiem. Uprzejmy, pogada o tym i owym i opowie o chorobie, zrobi co potrzeba. Dba by nie bolało, bo przecież nie musi. Na dodatek ceny usług przyzwoite. Polecam.

lekarz Lesław Krata

Lekarz medycyny ratunkowej, Chirurg ogólny

Armii Krajowej 29/5
58-100 Świdnica

Witam 8.11.2020. Dziś na Sor ma dyżur LEKARZ LESŁAW KRTA który ma jednostone podejście do pacjenta. Pogotowie przywozi pacjenta z atakiem padaczki udarowej. On leczy podym kierunkiem. Przywożą pacjenta do domu okazuje się że to UDAR. BO SUGEROWAŁ SIĘ TYM ŻE POGOTOWIE PODALO CLONAZEPAN i że pacjent zdezojentowany podsypijacy. Jakby na cpany to niby jak. I muszę podziękować zespołowi karetki ze niezawiezli pacjenta spowrotem do niego. Bo pojechał do latawca ...

lekarz Bodha Subedi

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Stacja Pogotowia Ratunkowego w Świdnicy
plac Wojska Polskiego 2a
58-100 Świdnica

Bardzo dobry człowiek gdy nic nie mowi a duzo jest dobrym lekarzem, dużo dyżuruje, dostaje pełno pochwal i ludzie bardzo go lubią. Osobiście bardzo mi się ten lekarz podoba. Zmienił mi gips na nową generację plastikową. Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: miszy

Chirurdzy ogólni w Świdnicy