1,3

Jak w poprzednich opiniach - cham i prostak. Chyba mu się wydaje, że pacjenci przychodzą do niego dla przyjemności i zajmują jego cenny czas. Co do kompetencji - trudno się póki co wypowiedzieć. Ale kultura osobista - dno i 10 metrów mułu.

totalny burak nie mający pojęcia o pracy z ludzmi .NIE POLECAM TEGO TYPA !!!

totalny burak nie mający pojęcia o pracy z ludzmi .NIE POLECAM TEGO TYPA !!!

Kawal chama jak i prostaka! Bezczelny rowniez dla kobiet! Wiem bo leczyla sie u niego moja zona! Nie polecam!

cham, prostak, etc. - bez dalszego komentarza

cham, prostak, etc. - bez dalszego komentarza

Cholernie nieoprzejmy typ - antypatyczny, traktujący pacjenta z góry. Co do kompetencji narazie sie nie wypowiadam, bo jestem w trakcie leczenia, ale sposób w jaki mnie potraktował na pierwszej wizycie już zniechęcił mnie do tego pana.

Lekarz nieuprzejmy,nie potrafił zdiagnozować schorzenia (zresztą jak ma zdiagnozować jak na zdjęcie popatrzał przez sekundę) . W ogóle nie słucha co się do niego mówi wysłał mnie do pracy z niewyleczoną ręką mimo że mówiłem, że moja praca jest ciężka. Przez niego straciłem 2 tygodnie urlopu bo nie mogłem pracować z bolącą ręką. A najgorsze to brak kultury. Nie polecam tego lekarza"