dr n. med. Jan Niżnikiewicz

Neurolog

Nie wiem skąd u pana doktora takie dobre opinie, chyba sam sobie je wpisuje. Po przeczytaniu dobrych opinii zdecydowałam się na wizytę. Mam problemy z kręgosłupem. pan doktor wypisał mi tylko środki przeciwbólowe (które z resztą nie pomogły i bardzo źle się po nich czułam) to jeszcze po usłyszeniu że pracuję za granicą skasował 150 zł za wizytę, gdzie przez telefon mówił że wizyta kosztuje 100 zl. moim zdaniem lekarz bez powołania, zwykły naciągacz na kasę. Bardzo nie polecam tego lekarza.Acha jeszcze pytał mnie kto mi polecił doktora, po usłyszeniu że z tej stronki internetowej, uśmiechnął się, stąd moje domysły że komentarze sam wpisuje.

Wysmienity,kompetentny, skuteczny. Ten lekarz wie co robi ,i robi naprawdę dużo dobrego. To renomowany gabinet. Polecam, bo ja i moja rodzina jak i wszyscy znajomi leczymy sie tam od lat.

Skuteczny, dostępny praktycznie o kazdej porze. Absolutnie renomowany . Bardzo dobra opinia zarówno u pacjentów, jak i lekarzy innych specjalnosci. Z cała odpowiexzialnoscią polecam.

Znakomiotość w swoim fachu. Klinicysta z wieloletnią praktyką w AMG. Zdecydowanie Nr 1 w Trójmiescie.Bardzo dobre wyniki leczenia, o czym przekonaqłęm się na włąsnej osobie. Bardzo polecam

Kompetentny, znany w środowisku, skuteczny. Poswięca pacjentom tyle czasu ile trzeba, diagnozuje i leczy jedynie wówczas, gdy ma ku temu rzeczywiste podstawy. Próbowałem innych neurologów przed leczeniem u Niznikiewicza ,i ż całą odpowiedzialnością polecam tego lekarza i jego gabinet.Aha gabinet ma własny,zlokalizowanyasny parking i mieści się na parterze co dla wielu pacjentów, tak jak to jest dla mojego ojca jest to bardzo ważny warunek

jestem bardzo zadowolona. Przyjęcia dokładnie o wyznaczonej godzinie, gabinet extra. lekarz kompetentny, konkretny i albo robi to co lubi, albo lubi to co robi. W efekcie przekłada to się na bardzo dobre efekty. Przynajmniej u mnie, bo jestem bez dolegliwosci, które wczesniej dręcżyły mnie przez 2 miesiące. Zdecydowanie polecam, bo warto się tam leczyć

Bardzo szybko poradził sobie z moimi korzonkami i od miesiąca mam całkowity spookój z bólami .Lekarz bardzo lkompetenty, szybkie terminy wizyt.Arkadiusz Koczuba

Kompetentny, doskonale zorientowany w swojej specjalnosci. Budzi od razu zaufanie, bo pacjent czuje w jego postępowaniu i analizie choroby oraz wyników badań wieloletnią praktykę w Klinikach Neurologicznych w kraju i zagranicą.Ponadto- co najważniejsze- ma doskonałe rezultaty. Gorąco polecam, bo to najlepszy adres w Trójmieście

Lekarz zdecydowanie kompretentny i fachowy, ma rezultaty. Gabinet porzadny, dobrze zorganizowany, czysty. Zdecydowanie polecam

Jest fachowcem w swoim zawodzie, jako jedyny z 5 neurologów wydał poprawną diagnozę i dzięki szybkiej operacji mogę chodzić. Dziękuję A.CH- 34 lata

A.CH- 34 lata