lekarz Jan Pałucki

Kompetentny, świetnie przygotowany, empatyczny i co najważniejsze zawsze służący pomocą lekarz. Chciałabym spotykać na swojej drodze tylko takich lekarzy. Polecam z czystym sercem i całą mocą.

Bardzo serdecznie dziękuję Panu Doktorowi za wystawienie dla mnie kilkakrotnie e-recepty. Ale nie to jest najistotniejsze. Dziękuję mu za zaufanie, za uznanie mnie za osobę uczciwą, która rzeczywiście potrzebuje leku. Nie znam osobiście Pana Doktora, ale pomyślałam od razu, że musi to być osoba życzliwa. Dziękuję za pomoc.

Doktor jest cudownym człowiekiem... jest to jedyny lekarz o tak Wielkim Sercu i empatii , odniosłem wrażenie,że nie są ważne dla Niego pieniądze , a ponad wszystko dobro pacjenta. Zawsze mogę na Niego liczyć w kryzysowych sytuacjach zdrowotnych, bo nieraz życie pisze nam trudne scenariusze, a doktor mógłby zostać zdecydowanie jednym z Najlepszych psychoterapeutów, bo Wiedzą przewyższa nie jednego z tych , u których się leczyłem. Jeszcze Raz Doktorze , za Wszystko Dziękuję!

Zdecydowanie polecam, szybki kontakt i wysoka jakość usług. Żadnych problemów, lekarz jakich mało. Polecam!

Wspaniały lekarz. Empatyczny i bardzo pomocny. Duża wiedza medyczna Szczerze polecam każdemu potencjalnemu pacjentowi.

Wspaniały lekarz. Empatyczny i bardzo pomocny. Duża wiedza medyczna
Szczerze polecam każdemu potencjalnemu pacjentowi.

Rzetelna pomoc lekarska. Pan Jan zawsze przeprowadzi odpowiedni wywiad z pacjentem oraz pomoże najlepiej jak może.

Pan Doktor wyróżnia się na tle innych lekarzy empatią i profesjonalizmem. Można mu zaufać. Taki właśnie powinien być lekarz. Dziękuję i pozdrawiam!

Dziękuję lekarzowi Janu Pałuckiemu, za pokorę do pacjenta, za zrozumienie, i za zaufanie, życie toczy się swoimi drogami, czasami na naszej drodze pojawi sie choroba, śmierć, rozstanie, i nie zawsze znajdzie się lekarz, ktory pochyliłby się nad smutkiem chorego, czasami wystarczy go tylko zrozumieć, Dziękuję za pomoc, nadszedł ten lepszy czas,

Pan Doktor jest bardzo dobrym lekarzem, rozumiejącym problemy pacjenta. Pomógł mi w ważnej sprawie.

Serdecznie polecam. Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Oby jak najdłużej służył osoba potrzebującym profesjonalnej porady i pomocy. Pozdrawiam