lekarz Jan Pałucki

Wspaniały Pan Doktor. Pełen empati, miły, pogodny, pomocny, z doświadczeniem i dużą wiedzą medyczną. Zawsze cierpliwie wysłucha pacjenta i zawsze dobrze zdiagnozuje i pomoże.

Bardzo dobry i życzliwy profesjonalista. Rzetelna ocena stanu zdrowia pacjenta, jasno określony plan leczenia. Polecam.

Czy ktoś kiedykolwiek rozmawiał z panem doktorem Pałuckim chodzi mi tutaj o serwis doktor recepty? Bo ja jeszcze nigdy nie miałem takiej okazji nawet nie wiem jaki jest numer telefonu do pana doktora

Lekarz nie odpowiada na telefony, nie odpowiada na e-maile, również nie można uzyskać żadnego kontaktu w nagłym przypadku kiedy zawsze było to możliwe. Żenada, nie polecam.

Godny polecenia Lekarz, Bardzo szanuję Pana Doktora za kompleksowość w działaniu i Jego wiedzę. Pozdrawiam :)

Lekarz wyrozumiały, o wielkim sercu. Gorąco polecam. Pomógł, nawet w wolnym czasie, kiedy nie musiał.

Lekarz w 100% godny zaufania :) świetna robota:) miły sympatyczny:) uczciwy:) jest chyba jednym z nielicznych lekarzy którzy potrafią zrozumieć pacjenta gdy jest on w trudnej sytuacji.

Dr. PALUCKI JEST ŚWIETNYM LEKARZEM, LECZ CZĘSTO BYWA ZE NIE ODPISUJE PACJENTOM. JEST SŁOWNY DBA O PACJENTA I NIE POZWALA MU CIERPIEĆ GDY NIE WIDZI W TYM PRZECIWSKAZAŃ

Świetny i bardzo pomocny lekarz. Moi wszyscy są na urlopach albo zwolnieniach i niby jak mam wypisać recepte? Fakt że długo na nią czekam ale ważne że mam. Dla dr J. Pałucki ego to medal bym dała!

Lekarz świetny ale bardzo długie oczekiwanie na kod recepty. Ogólnie polecam bo jest profesjonalista.