lekarz Jan Pawłowicz

Internista, Reumatolog

1,5

Nie polecam. Wypisuje ciągle te same leki czy to na ból głowy czy za przeproszeniem tyłka. Leczyl mnie lekami doustnymi przez 3 tyg, gdy poprosiłam o zastrzyki powiedział, że nie będzie mi kto miał ich zrobić, musiałam specjalnie iść do neurologa po skierowanie i zapłacić 150zl wtedy i znalazł się zabiegowy. Jedyne co to facet uprzejmy.

Co z niego za lekarz gdy znalazłam się na pogotowiu z bulem w klatce piersiowej zrobił mi ekg i powiedział ze nie wie co mi jest mam iść do swojego lekarza parę godzin puzniej zabrała mnie karetka z domu okazalo sie ze mam odeme płuc.Dzięki Bogu ze żyję