Doktor Sapieżko to wspaniały człowiek, dzięki niemu zmieniłam swoje podejscie do lekarzy i szpitala, prowadzi pacjenta od samego początku do końca, jest obecny przy kazdej zmianie opatrunku, zdjęciu szwów, wszystko nadzoruje, jest bardzo dociekliwy, bardzo cierpliwie tłumaczy, w celu dalszego leczenia kieruje do lekarzy, do których sam ma zaufanie, nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Człowiek Anioł. Bardzo dziękuję Panie doktorze, jest Pan cudowny. K.

Wspaniały człowiek i lekarz. Jak pisali moi poprzednicy- mistrz, wirtuoz w swojej dziedzinie. Jestem rownież w trakcie leczenia i nie boję sie postawić 5.Operowana byłam w sierpniu. Idąc na kontrolę nie boję się- ufam panu doktorowi. Polecam. Również polecaqm pana Wojtackiego onkologa.Grażyna

Mam nadzieję,że pan doktor przeczyta to co napisałam. Bo to również będzie forma podziękowania. Zawdzięczam panu doktorowi życie ( jak i oczywiście całemu personelowi z oddziału chirurgii w szpitalu Marynarki Wojennej ). Pełen profesjonalizm lekarzy podarował mi "ponowne życie" w przenośni i dosłownie pisząc. Jeżeli ktoś się jeszcze zastanawia , czy zaufać panu doktorowi to bardzo proszę się już nie zastanawiać , myślę ,że to najlepszy lekarz jakiego spotkałam w życiu.Jeszcze raz dziękuje za uratowanie mi życia :) Madzia.

Madzia.

Naprawdę takiego lekarza jak p.Jan nie spotkałam w swoim miescie.Zgadzam się z przedmowcą,że jako ordynator jest nasympatyczniejszym lekarzem na oddziale no i przede wszystkim człowiek jest dla niego najważniejszy nie rozgranicza pozycji społecznej pacjenta.Jestem w trakcie leczenia dlatego obiektywnie nie dałam jednej piątki,ale wszystko jest na dobrej drodze.Pacjentow ma z wielu miast i gmon nie tylko z Gdańska.Polecam z pełnym przekonaniem!!!!!! Jego pozytywną energię napewno państwo odczujecie:)

Lekarz jak najbardziej z powołania!! takich tylko szukać ze świecą.... pamięć ma niesamowitą do pacjentów! Rewelacyjny chirurg!! Fakt jest taki, że jest bardzo zabiegany przez to ze ma dożo pacjentów (leżąc na oddziale słychać jego głos w dzień i w nocy...chyba w ogóle nie śpi!!) jednak nie można inaczej go określić niż: lekarz - anioł!

Bardzo dobrze i bezpiecznie czułam się pod opieką pana doktora i personelu szpitala.

Wspaniały Doktor, o bardzo wysokiej kulturze osobistej, świetne podejście do pacjenta, bardzo pogodny i ciepły Człowiek a jednocześnie wykazuje się wielkim profesjonalizmem, ogromną wiedzą i doświadczeniem. Z czystym sumieniem polecam wszystkim.

wspaniały lekarz o cudownym podejściu do pacjenta, a przy tym najlepszy fachowiec jakiego spotkałam