dr n. med. Jan Staniewicz

Skorzystałem we wtorek z porad dr Staniewicza a dokładnie byłem z ojcem i podziwiam jego cierpliwość i chęć jasnego tłumaczenia całej sprawy. Jest to naprawdę godny polecenia specjalista.

od dawna moja matka borykała się z zaawansowaną zaćmą, określaną jako "powikłaną". w szpitalu X (nie wymienię nazwy gdyż nie jest ta placówka tego warta) zoperowano jej jedno oko w lagunie drugie. porównanie w jakości obsługi i podejścia do pacjenta między szpitalem X a dr Staniewiczem i Lagun Medical jest po prostu niemierzalne! Proszę przyjąć moje gratulacje i pozdrowić zespół który wie jak postępować z ludźmi starszymi i z ich rodzinami!

trudno mi oceniac wiedze ale umiejetnosci to doktor ma na pewno. od kilku miesiecy lecze sie u niego na zaawansowana jaskre i poki co udało mu sie powstyrzymac dalsze jej postepowanie.

Przeszłam operację usunięcia zaćmy w szpitalu MSWiA w Gdańsku w którym to operował mnie dr Staniewicz. Zabieg obył się bez komplikacji i z dobrym efektem za co szczególnie dziękuję panu doktorowi. Maria.

Bardzo miły, uczynny i z niesamowitą wiedzą lekarz! Leczył i operował moją mamę na zaćmę i wszystko wyszło rewelacyjnie.

moim zdaniem dr Staniewicz jest jednym z lepszych lekarzy okulistow. szczegolnie polecam klinike w Toruniu i zabieg Lasik

bardzo dobry i uznany lekarz okulista. jestem z niego bardzo zadowolona i nie zmienilabym go na innego chociaz nie nalezy do najtanszych w trojmiescie. polecam.

w zwiazku z tym ze nie mozna dac oceny bez komentarza moj komentarz bedzie krotki - bardzo dobry lekarz!

korzystałem z wizyty u doktora w związku z jaskrą i badaniem SLT. jestem bardzo zadowolony i polecam wszystkim

lekarz okulista jakich mało. polecam! korzystalem z wizyty w gdanskim centrum na kartuskiej i mimo ze jest tam ciasno i przytlaczajaco to obsluga jest na najwyzszym poziomie.