lekarz Jan Wilczek

2,1
2,6
2,7
2,4

Lekarz, który nie rozróżnia jądra od 4cm guza. Omijać szerokim łukiem!!! Całe szczęście są inni lekarze, którzy znają się na swoim fachu.

Lekarz, który nie rozróżnia jądra od 4cm guza. Omijać szerokim łukiem!!!
Całe szczęście są inni lekarze, którzy znają się na swoim fachu.

Specjalista urolog! Miałam już 4 wizyty. Pierwsza - skierowanie na TK, druga - odczyt, trzecia - skierowanie na TG, czwarta - odczyt. Pół roku czekałam tylko na to, by siedzieć w poczekalni po skierowanie. NIGDY nie skierował na badania moczu, mimo że lekarz rodzinny systematycznie robi mi badania, bo są erytrocyty w moczu i kwas moczanowy. Poprosiłam chyba ze 3 razy, by łaskawie zerknął na moje wyniki. Uznał, że są ok. Ale tabletki które przepisał lekarz rodzinny, BRAĆ! Pani w rejestracji stwierdziła, że nie MAM PRAWA zmienić specjalisty:-( Tragedia jakaś!

Kozetka mało nie wypruta moim zębami z parogodzinnego bólu promieniującego od pachwiny po łopatkę przez całą stronę ciała, aż do nerki. Przychodnia dyżurna robi co może, podaje zastrzyki, po których po godzinie ból nieco zelżał i kieruje mnie do szpitala. A tam specjalista urolog i.. Udaję ból pleców, tak? Mam problem z kręgosłupem, a nie z nerkami, tak? Niemożliwe, by to była kolka nerkowa, bo tak!? To dlaczego godzinę później wysikany został kamień? Mojej przychodni z całego serca dziękuję za pomoc, bo tam lekarz jest naprawdę lekarzem, a Pana będę omijać bardzo szerokim łukiem.

nie polecam przepisał mi złe leki i za mało dba o pacienta szukam innego lepszego

Świetny fachowiec. Szczery do bólu. U niego Debil jest debilem (ten debil to ja, bo czekałem 24 h zamiast iść natychmiast po zauważeniu problemu) a h.j jest h..em. Dzięki jego fachowości i sile (tak sile fizycznej) Święta spędziłem w domu a nie w szpitalu .

ja przepraszam...ale jaki z niego chirurg...jak pół dupy zzza krzoka.Ginter

ja przepraszam...ale jaki z niego chirurg...jak pół dupy zzza krzoka.Ginter

dobry specjalista, o pogodnym usposobieniu, fachowo informujący o chorobie, wyleczył moją matkę.Polecam.