Janusz Adamkiewicz

2,5

Żona poleca z całego serca prowadzi ciąże na pełnym poziomie wszystko wytłumaczy co potrzeba. Polecam

Bardzo dobry lekarz z ogromnym doświadczeniem. Doświadczenie pozwala mu wiele rzeczy przewidzieć. Tak było u mnie, później mi powiedział co się dokładnie działo i dlaczego chciał przyspieszyć poród. Wszystko skończyło się bardzo bezpiecznie dla mnie i dla dzidziusia. Gorąco polecam tego lekarza :)

bardzo go nie polecam ponieważ nie interesuje się pacjetką do konca ja rodziłam w nocy zamiast urodzic o pólnocy urodziłam o szustej bo mu sie zaspało

Ja naprawdę rozumiem że pacjentek jest wiele na oddziale i czas poświęcany Paniom jest minimalny, ale traktowanie człowieka jak kolejny przedmiot to chyba przesada. Uprzejmość hmm kiedy już bardzo zwijałam się z bólu uprzejmie kazał dać mi coś przeciwbólowego. Zero informacji na temat tego co będą ze mną robić itp, czyli na moje pytanie co dalej odp: "zobaczymy". Bardzo niedelikatny podczas badań, oczywiście o słowie Przepraszam można zapomnieć, Pan nie posiada takich słów w swoim słowniku. Nie polecam, chyba że posiadacie znajomości, wtedy wszystko zmienia się o 180stopni.