lekarz Janusz Błażej

Bardzo sympatyczny i ciepły lekarz. Świetnie podejście do dzieci i duże zainteresowanie pacjentem. Zazwyczaj nie wystawiam pozytywów ale pan doktor zrobił bardziej dobre wrażenie.

Dla mnie dramat. 3os w domu mają angine. Potwierdzoną testem. Dziecko które badał lekarz narzeka na ból gardła itd. Chcieliśmy zrobić dziecku test na anginę ale pan dr się nie zgodził (pomimo ze ten test jest dodatkowo płatny)! Moim zdaniem wykluczenie choroby bakteryjnej jest mega istotne bo nie wiemy czy dziecko może wrócić do przedszkola. Straciliśmy tylko czas. I to nie pierwszy raz kiedy pan dr tak nas potraktował. Z młodszym dzieckiem, z gorączką i biegunką stwierdził jelitówke gdzie nikt inny z nas nie chorował. Pan dr o tym wiedział i mowilam mu ze to niemożliwe bo zazwyczaj choruje caly dom. Nie przepisał zadnych badan. Dziecko męczyło sie w bólach kilka kolejnych dni kiedy zrobiliśmy wszystkie badania z innym lekarzem i wyszla poważna bakteria!

Przesympatyczny i bardzo kompetentny lekarz. Dokładnie zbadał moją córeczkę, wszystko sprawdził, na spokojnie wytłumaczył co się dzieje i jakie są zalecenia. I niby nic wielkiego, ale coraz rzadziej spotyka się lekarzy, który lubią swoją pracę i lubią pacjentów.

Bardzo uprzejmy i z dobrym podejściem do dzieci. Bardzo dokładnie osłuchał dziecko. Spokój lekarza udzielił się przestraszonej pacjentce

Swietny lekarz ,kompetentny,konkretny,zyczliwy.Nie stosuje lekow np. antybiotykow bez konizcnosci. Trafnie rozpoznał u mego syna chorobe Scheurmana-Schmorla.

Witam dziś mieliśmy wizytę domowa u dwójki dzieci z medicover z Panem doktorem Januszem Błażejem bardzo polecam jesteśmy zadowoleni z konsultacji zapropowanej metody leczenia odraz podejścia do pacjenta z chęcią w przyszłości pójdę na wizytę Z dziecmi do we lekarza

Bardzo dobry pediatra. Ma świetne podejście do dzieci i rodziców. Jest bardzo dokładny i stawia trafne diagnozy.

Gorąco polecam! Uprzejmy, cierpliwy, życzliwy, delikatny i co teraz rzadko się zdarza bardzo kompetentny!