lekarz Janusz Błażej

Pediatra

Przesympatyczny i bardzo kompetentny lekarz. Dokładnie zbadał moją córeczkę, wszystko sprawdził, na spokojnie wytłumaczył co się dzieje i jakie są zalecenia. I niby nic wielkiego, ale coraz rzadziej spotyka się lekarzy, który lubią swoją pracę i lubią pacjentów.

Bardzo uprzejmy i z dobrym podejściem do dzieci. Bardzo dokładnie osłuchał dziecko. Spokój lekarza udzielił się przestraszonej pacjentce

Swietny lekarz ,kompetentny,konkretny,zyczliwy.Nie stosuje lekow np. antybiotykow bez konizcnosci. Trafnie rozpoznał u mego syna chorobe Scheurmana-Schmorla.

Witam dziś mieliśmy wizytę domowa u dwójki dzieci z medicover z Panem doktorem Januszem Błażejem bardzo polecam jesteśmy zadowoleni z konsultacji zapropowanej metody leczenia odraz podejścia do pacjenta z chęcią w przyszłości pójdę na wizytę Z dziecmi do we lekarza

Bardzo dobry pediatra. Ma świetne podejście do dzieci i rodziców. Jest bardzo dokładny i stawia trafne diagnozy.

Gorąco polecam! Uprzejmy, cierpliwy, życzliwy, delikatny i co teraz rzadko się zdarza bardzo kompetentny!