Janusz Bronarski

Super lekarz godny polecenia napewno pomoże. Mnie i mojej córce bardzo pomógł.Problemy z kręgosłupem miałam od 2000r dzięki panu Docentowi wszystko wróciło do normy.Serdeczne dzięki za pomoc i pozdrawiam.

Fajny lekarz, dobry specjalista i bardzo miły człowiek. Jak ktoś się boi spraw związnych z kręgosłupem, to polecam, bo lekarz wytłumaczy wszytsko po ludzku.

Nie mam zastrzeżeń. Byłem niedawno w gabinecie lekarza i muszę przyznac, że wszytsko odbyło się profesjonalnie.

Dziękję za pomoc przy leczeniu kręgoałupa i polecam serdecznie. Mam nadzieje, że u Pana wszytsko ok.

Polecam doktora, bo to dobry specjalista, który zna się na reczy :) Muszę przyznać, że sprawy kręgosłupowe to nie jest łatwy temat i każdy boi się wizyty i diagnozy, ale w moim przypadku (operacja) wszytko poszło sprawnie.

Doktor Bronarski to dobry fachowiec. Pomógł mi w moich problemach z kręgosłupem. Warto się z nim spotkać, on bardzo rzeczowo wyjaśnia, co trzeba zrobić, jak będzie przebiegał zabieg itd. Polecam.

Bardzo żle oceniam wizytę u Pana doktora ,jestem bardzo rozczarowana ,ze nawet za pieniądze potraktował mnie jak intruza. Nawet się nie pofatygował zeby przepisac mi leki p/ bólwe . jak chcecie pozbyć się kasy to jest jeden ze sposobów.KOSZMARNA WIZYTA.

Nawet się nie pofatygował zeby przepisac mi leki p/ bólwe .
jak chcecie pozbyć się kasy to jest jeden ze sposobów.KOSZMARNA WIZYTA.

Polecam tego lekarza! Jest kompetentny, uprzejmy poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu.

Polecam tego lekarza! Jest kompetentny, uprzejmy poświęca pacjentowi
odpowiednio dużo czasu.

Doc. J. Bronarski to specjalista najwyższej klasy, przyjazny, kontaktowy, szczery i otwarty na ludzi i ich problemy zdrowotne. Polecam wszystkim, którzy potrzebują fachowej pomocy ortopedycznej.Pacjentka Izabela