Doskonały lekarz, mistrz w swoim fachu. Wszystkie zabiegi chirurgiczne moje i dzieci zawsze bezboleśnie i szybko. Polecam bardzo!

Doskonały chirurg, empatyczny i z pozytywnym nastawieniem. Leczyłem dziecko u Pana Doktora i leczyłem się sam. Polecam bardzo.

Totalny brak empatii i kompetencji wrażliwości na dobro pacjenta w połączeniu z brakiem punktualności powoduje, że nikomu nie polecam wizyt u tego FELCZRA dziecko wyszło z gabinetu zakrwawione i łkające. Bandyta a nie lekarz

Mistrz w swoim fachu. Pan Doktor usunął mi dziś kolejna ósemke. Profesjonalista, opanowany, z ogromną klasą. Nie mogłabym oddać się w inne ręce. Polecam z całego serca. Dziękuję Panie Doktorze!

Pan doktor wyrywał mi "8". Dał znieczulenie, odczekał kilka minut, raz dwa trzy i nie ma ósemki. Bezboleśnie, miło, profesjonalnie. Polecam pana doktora.

Długo nie mogłem znaleźć kogoś, kto poradzi sobie z moim problemem. Polecam Pana Doktora - świetny chirurg, najlepszy specjalista jakiego poznałem. Warto było przejechać ponad 100 km

Do tej pory się bałam stomatologów, a tu się okazuje, że nie taki ten doktor straszny, jakim go malują! Pełen profesjonalizm i pełne zaangażowanie, dziękuję Panu i polecam gorąco.

Opanowany, spokojny człowiek, który zna się na rzeczy i jest perfekcjonistą w tym co robi. Bezboleśnie, komfortowo, bezstresowo. Polecam :) :) :)

Doskonały lekarz, zna się na rzeczy, szczerze polecam, bo to najlepszy specjalista jakiego spotkałam, a było ich kilku...

Szczerze polecam pana doktora, który jest człowiekiem niezwykle kompetentnym, profesjonalnym i przyjaznym dla pacjenta. Miałem okazję leczyć się u niego sam, jak i wykonywał zabieg chirurgiczny u mojej córki. Z czystym sumieniem polecam - bezboleśnie, szybko i w pełni satysfakcjonująco. Według mnie, jak i rzeszy znajomych to jeden z najlepszych lekarzy w województwie, jeśli nie dalej!