Lekarze Stomatolog Stalowa Wola

Stomatolog, Protetyk

Przychodnia nr 6 ul.gen.L.Okulickiego
gen.L.Okulickiego 36/27
Stalowa Wola

SUUUUUUUUUUUUUUUUPPPPPPPPPPPPPPPPPPERRRRRRRRRRR SSSSSSSSSSSSSSUUUUUUUPPPEEEEEEEEEEERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

lek. dent. Marta Zawół-Brulińska

Gabinet Stomatologiczny Marta Zawół-Brulińska

wspaniala obsluga ,odpowiedzialna ,cierpiwa zdecydowanie zna swoj fach

lek. dent. Tomasz Cubera

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej T.G.C. Dentyści
Krzywa 58
37-450 Stalowa Wola

Jeden z najlepszych i,, ludzkich,, lekarzy dentystów na jakiego trafiłam. Pełen profesjonalizm nie tylko Pana Tomasza ale i całego personelu w tutejszej placówce. Polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Katarzyna Dąbkowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej emDENTIKA s. c.
al. Jana Pawła II 13/210
37-450 Stalowa Wola

Jest Bardzo Super Leczy Bez Boleśnie czasami Zaboli Przy Wierceniu Ale Ma Dobry Sprzęt Nie Nie Narzekam
Opinia dodana przez: Michał Szczuka

lek. dent. Krystyna Kapitan

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej emDENTIKA s. c.
al. Jana Pawła II 13/210
37-450 Stalowa Wola

Bardzo kompetentna, dokładna i skuteczna Pani stomatolog. Dba o moje zęby od wielu lat, jest delikatna i dlatego na fotelu czuję się zrelaksowana. Nigdy nie bałam się wizyty u dentysty i zawsze wychodziłam uśmiechnięta :)
Opinia dodana przez: Agnieszka G.

lek. dent. Anna Potocka

Siedlanowskiego 2 A/5
37-450 Stalowa Wola

Tu nie trzeba dużo pisać Pani Anna Potocka stomatolog jest naprawdę dobrym specjalistą zna się na rzeczy jest tak że bardzo miłą osobą i naprawdę warto odwiedzić jej gabinet .
Opinia dodana przez: Monika

Barbara Dołęga-Nalepa

gabinet stomatologiczny
stalowa wola ul.okulickiego 8/11pietro kod drzwi 222
37-450 Stalowa Wola

dzieki pani dr, wyleczylam sie z leku przed zabiegami stomatologicznymi,bardzo mila i profesjonalna obsluga

lek. dent. Bogusława Braszak

ul.okulickiego 1c/17
37-450 Stalowa Wola

Lekarz z powołania, świetna, wesoła atmosfera, fachowa praca. Gorąco polecam wszystkim, tym małym i dużym!

lek. dent. Elżbieta Ćwikła

Asnyka 3
37-450 Stalowa Wola

Pani Ćwikła jest bardzo dobrym dentystą, chodzę do niej od kilku lat, zawsze życzliwa, ma odpowiednie podejście do dzieci, jest delikatna, świetnie diagnozuje i leczy, nigdy nie miałam problemów z zębami leczonymi u niej, co wcześniej u innego stomatologa mi się zdarzało, ceny jak na nasz rynek, także całkiem przystępne, szczerze polecam!

lek. dent. Tomasz Szeląg

Tadeusza Sochy 19
37-450 Stalowa Wola

Świetny dentysta, bardzo miła osoba, uprzejmy, spokojny, godny polecenia, idealny dla dzieci! Kompetentny i doświadczony.
Opinia dodana przez: Magda

lek. dent. Anna Stawicka

ul. Józefa Poniatowskiego 68/1A
37-400 Stalowa Wola

Pani doktor bardzo uprzejma. Wysłuchała co się dzieje z zębami. Zrobiła przegląd. Założyła kartę, zrobiła notatki odnośnie każdego i wyleczyła w ramach wizyty na NFZ dwa najcięższe ubytki. Reszta do kontroli za dwa miesiące. Dobry stomatolog. Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Łukasz

lek. dent. Janusz Doryk

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Stalowa Wola

Doskonały lekarz, mistrz w swoim fachu. Wszystkie zabiegi chirurgiczne moje i dzieci zawsze bezboleśnie i szybko. Polecam bardzo!
Opinia dodana przez: Monika

Jacek Łupicki

Protetyk, Stomatolog

Stomatologia Rodzinna
Al. Jana Pawła II 15 D
Stalowa Wola

Ból leczonego zęba powrócił... Nie polecam tego miejsca, to już kolejna taka sytuacja. W innych gabinetach jest taniej oraz nigdy po leczeniu zęba nie spotkałem się z sytuacją powrotu bólu. Jestem bardzo zawiedziony...

lek. dent. Piotr Trafidło

specjalistyczny gabinet lekarski
Poniatowskiego
37-450 Stalowa Wola

dodałem tą opnię na google ale jakoś się tam nie wyświetla , grubo :D miałem mieć gdzieś, nie ruszać tego tematu, ale cóż. Na wstępie - jestem lek.dent. , nie poczuwam się do występowania pod prawdziwym nazwiskiem , należę do szerokiego grona zbanowanych u doktura za nieprzychylny komentarz, czyli konstruktywną krytykę. Moglibyśmy napisać tu wiele, jednak to po prostu bardzo przykre niekiedy jak widzi się przypadki młodych osób 20-30 lat ...
Opinia dodana przez: paul

Robert Lorkowski

Chirurg stomatolog

Stalowa Wola

Wybrałam Pana Lorkowskiego, bo słyszałam o nim pozytywne opinie. Doktor wyrwał mi 4 ósemki - tutaj wszystko poszło zgodnie z planem. Zdecydowałam się także na jego usługi podczas tego, gdy ułamała mi się jedynka. Byłam pacjentem, który chciał znać sytuację - co doktor będzie robił/ co może się stać, lecz u Pana Lorkowskiego nie ma na to czasu. Ma być szybko, bo następny pacjent czeka już przecież w poczekalni... Doktor ...

lek. dent. Wiesław Szoja

Prywatny Gabinet Stomatologii i Pracownia Protetyki
37-450 Stalowa Wola

Świetny specjalista. Wszystko co robi, jest dokładne i staranne. Dbałość o dobro pacjenta, miła atmosfera w gabinecie. Ostatnia wizyta była co prawda nieco opóźniona, ale zazwyczaj wszystko odbywało się punktualnie. Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Pacjentka

lek. dent. Wioletta Szymula-Szeląg

Stomatolog, Ortodonta

Tadeusza Sochy 19
37-450 Stalowa Wola

Pani doktor kompletnie nie zajmuje się pacjentem. Wszelkie zabiegi wykonuje.. pomoc dentystyczna a nie Pani doktor. Do tego gdy poszedłem do innego specjalisty potwierdził on moje przypuszczenia, że robotę Pani Wiola kompletnie spartoliła. Unikać jak ognia.
Opinia dodana przez: Tony

lek. dent. Zenobia Rypińska-Karbarz

Gabinet Stomatologiczny
37-450 Stalowa Wola

Polecam tego lekarza, świetne podejście do pacjenta,nic mnie nie bolało, wszystko poszło sprawnie.Gorąco polecam

lek. dent. Agnieszka Chielewska-Cisłak

Narutowicza 4 m. 1