Stomatolog Stalowa Wola

Robert Lorkowski

Chirurg stomatolog

Stalowa Wola

NIE POLECAM!!! Miałam usuniętą ósemke zatrzymaną. Pan ma bardzo hamskie i nie na miejscu żarty. Wszystko robi na czas. W czasie gdy usuwał zęba wraz z panem Musialikiem komentowali hamsko inna pacjętke. Po 2 godzinach po powrocie do domu dziąsło zaczęło bardzo krwawić a rana się otworzyła, brat mnie przywiózł do gabinetu. Pan Lorkowski założył dodatkowy szew, przy czym cały czas komentował, że zajmuje jego czas. Było to bardzo bolesne ...
Opinia dodana przez: Sylwia

lek. dent. Janusz Doryk

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Stalowa Wola

Doskonały chirurg, empatyczny i z pozytywnym nastawieniem. Leczyłem dziecko u Pana Doktora i leczyłem się sam. Polecam bardzo.
Opinia dodana przez: Filip

Stomatolog, Protetyk

Stomatologia Rodzinna
Al. Jana Pawła II 15 D
Stalowa Wola

Żaden ząb nie stanowi problemu. Bardzo miła obsługa i indywidualne podejście do pacjenta to duży plus. Przemiły stomatolog zawsze uśmiechnięty wie co robi. Wizyty bezstresowe. Cena = jakość bo nie jest tanio ale ja nie zamienie tego gabinetu na żaden inny ...
Opinia dodana przez: 100krotka

lek. dent. Marta Zawół-Brulińska

Gabinet Stomatologiczny Marta Zawół-Brulińska

wspaniala obsluga ,odpowiedzialna ,cierpiwa zdecydowanie zna swoj fach

lek. dent. Zenobia Rypińska-Karbarz

Gabinet Stomatologiczny

37-450 Stalowa Wola

Polecam tego lekarza, świetne podejście do pacjenta,nic mnie nie bolało, wszystko poszło sprawnie.Gorąco polecam

Barbara Dołęga-Nalepa

gabinet stomatologiczny
stalowa wola ul.okulickiego 8/11pietro kod drzwi 222
37-450 Stalowa Wola

dzieki pani dr, wyleczylam sie z leku przed zabiegami stomatologicznymi,bardzo mila i profesjonalna obsluga

lek. dent. Piotr Trafidło

specjalistyczny gabinet lekarski
Poniatowskiego 17g
37-450 Stalowa Wola

Zabieg wszczepienia implantów szybki, całkowicie bezbolesny i bezstresowy. Podejście doktora Piotra profesjonalne, empatyczne i poczuciem humoru całkowicie rozładowującym stres. Na razie wszystko super się goi, szwy już zdjęte, nie mogę doczekać się finału. Polecam wszystkim!
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Elżbieta Ćwikła

Prywatny Gabinet Lekarski
Asnyka 3
37-450 Stalowa Wola

Pani Ćwikła jest bardzo dobrym dentystą, chodzę do niej od kilku lat, zawsze życzliwa, ma odpowiednie podejście do dzieci, jest delikatna, świetnie diagnozuje i leczy, nigdy nie miałam problemów z zębami leczonymi u niej, co wcześniej u innego stomatologa mi się zdarzało, ceny jak na nasz rynek, także całkiem przystępne, szczerze polecam!

lek. dent. Bogusława Braszak

ul.okulickiego 1c/17
37-450 Stalowa Wola

Lekarz z powołania, świetna, wesoła atmosfera, fachowa praca. Gorąco polecam wszystkim, tym małym i dużym!

Stomatolodzy w Stalowej Woli