lek. dent. Wiesław Szoja

Świetny specjalista. Wszystko co robi, jest dokładne i staranne. Dbałość o dobro pacjenta, miła atmosfera w gabinecie. Ostatnia wizyta była co prawda nieco opóźniona, ale zazwyczaj wszystko odbywało się punktualnie. Serdecznie polecam

Kiedys byl bardzo dobry ale sie zepsul, ze tak powiem. Robi dwoch pacjetow na raz, biega pomiedzy fotelami jak szalony, nie nosi rekawiczek i nie myje rak przechodzac od pacjeta do pacjeta bo musialby to robic chyba ze 100 razy. Nigdy nie pamieta co robil, a co najlepsze to co mowil na wczesnijszej wizycie nie pokrywa sie z tym co mowi na kolejnej. Brak jakiejkolwiek organizacji, ostatnio czekalam 5 godzin i to byla moja ostatnia tam wizyta. Zatrzymali sie w czasach komuny. Chodzi tylko o to zeby przyjac jak najwieksza liczbe osob i wyciagnac kase, brak indywidualnego podejscia do pacjeta, na to nie ma czasu. Jest bardzo drogi.