dr Janusz Greese Łykodr Janusz Greese Łyko - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6

dr Janusz Greese Łyko

Chirurg plastyczny

Janusz Greese Łyko należy do jednych z najbardziej doświadczonych chirurgów plastycznych w Polsce. Samodzielnie przeprowadził kilka tysięcy operacji. Odbył liczne staże i szkolenia w kraju, jak i zagranicą - wszystkie potwierdzone dyplomami. Specjalizację II stopnia z chirurgii plastycznej zdobył kilkanaście lat temu, kiedy chirurgia plastyczna dopiero rozwijała się w Polsce. Jako wieloletni członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej potrafi zapewnić pacjentom pożądany przez nich efekt operacji, jak i pełne bezpieczeństwo wykonywanego zabiegu.

Aktualnie dr Janusz Greese Łyko jest konsultantem i operatorem w kilku placówkach medycznych w Warszawie. Jego ogromne doświadczenie i efekty pracy prezentowano wielokrotnie w telewizji polskiej, jak choćby w bardzo popularnym programie Polsatu pt. "Chcę być piękna" oraz w ostatnim czasie w programie telewizji TVN "Sekrety Lekarzy". Jako ceniony ekspert chirurgii plastycznej udzielał też wielu porad medycznych w programach telewizji TVN, TVN24, TVP, Polsat, Polsat Zdrowie i Uroda i Superstacji oraz w różnych ośrodkach radiowych.
Na polu naukowym jest także autorem i współautorem wielu publikacji z zakresu chirurgii plastycznej oraz opracowań zbiorczych do egzaminów państwowych z tej dziedziny.

Dr Janusz Greese Łyko jest przekonany, że to, co służy efektowi operacji plastycznych najbardziej - to doświadczenie lekarza praktyka.

Znajomość języków obcych:
- Angielski

Publikacje:
Współczesne poglądy na temat leczenia kamptodaktylii, Postępy Nauk Medycznych 2-3/2005

O zmniejszeniu piersi myślałam już od wielu lat, ale decyzję podjęłam teraz. Jednocześnie pojawiły się wskazania zdrowotne, moje 70J dawało mi nieźle w kość.Objawy, które się nasiliły spowodowały, że uznałam iż jest to odpowiedni czas. Do Pana Doktora Janusza Greese trafiłam po kilku wcześniejszych wizytach u innych lekarzy i po pierwszym z NIm spotkaniu wiedziałam, że to jest Lekarz, którego szukałam. Ponieważ do zabiegu przygotowałam się i podjęłam decyzję mając już wiedzę z internetu (fora dyskusyjne, informacje o możliwych powikłaniach i sposobach przeprowadzenia zabiegu) rozmowa z Panem Doktorem przebiegła sprawnie. Niemniej pomimo, iż powiedziałam Panu Doktorowi, że wiedzę mam, Pan Doktor i tak ze spokojem mi wszystko wyjaśnił. Dostałam skierowania na badania, które szybko wykonałam. Okazało się, iż nie mam przeciwwskazań i mogłam stawić się w oznaczonym terminie w szpitalu. Byłam zestresowana i zwyczajnie po ludzku się bałam, ale Pan Doktor swoim zachowaniem, swoim do mnie podejściem zminimalizował stres, a przed samym zabiegiem poprosił mnie do siebie i narysował na mojej klatce piersiowej swój plan działania :) po tym poproszono mnie do sali operacyjnej, położyłam się na łóżku i jedyne co poczułam to wkłucie wenflonu, dostałam do oddychania tlen, Pani Anestezjolog powiedziała, że za chwilę może mi się zakręcić w głowie .... nie poczułam nawet, gdy usłyszałam głos, proszę się przesunąć na łóżko. Było po wszystkim :) nic mnie nie bolało, jedyne to chciało mi się spać i tak na łóżku szpitalnym trafiłam na salę. Po zabiegu głównie spałam, małym dyskomfortem były dreny, ale nie mogę powiedzieć, aby to było bolesne. Pan Doktor kilkakrotnie zaglądał do mnie, pytał z troską czy mnie nic nie boli i jak się czuję. Następnego dnia dreny zostały zdjęte, zobaczyłam też dwa cuda, które z tego czegoś co miałam wyczarował Pan Doktor. Mogłam bez problemu dzień po zabiegu podnosić ręce do góry, piersi były lekko opuchnięte, ale nic nie bolało, po zabiegu nie wzięłam ani razu środków przeciwbólowych. 11 dni po zabiegu zdjęcie szwów. Piersi są przepiękne pozbyłam się znienawidzonego 70/75J, mam 70/75D. Kocham moje cycunie :) Wreszcie będę mogła kupować bieliznę taką jaką chcę, a nie mogę, jest mi lekko i jest mi dobrze. Nie wzbudzam zainteresowania biustem, nie muszę słyszeć za plecami nie zawsze wybrednych tekstów. Do odważnych świat należy! Teraz jestem zdrowa i piękna. W razie pytań Mój email:nieboblekitne@10g.pl Pozdrawiam ciepło

W 1996 miałem wypadek samochodowy, w którym poważnie ucierpiał mój nos. Po wielu poszukiwaniach w końcu trafiłem do p. dr Janusza Greese-Łyko. Zostałem zoperowany, operacja była trudna, trwała ponad 4 godziny. Jestem bardzo zadowolony z wyniku, pomimo, że do pełnego zagojenia się nosa jeszcze sporo czasu. Dziękuję za fachowe i życzliwe podejście - dawno nie spotkałem takiego lekarza. Jan W.

Pan Doktor jest lekarzem idealnym - przemiłym, cierpliwym i niesamowicie utalentowanym. Nos zrobił mi PERFEKCYJNY. Polecam każdemu!!! :)

Lekarz kompetentny i sympatyczny. Polecam.

Lekarz kompetentny i sympatyczny. Polecam.

Witam mam 27lat. Gdy miałem 22lat zdecydowałem się na zabieg wyprostowania skrzywionej przegrody nosa, po której mój stan miał się polepszyć, efekt był odwrotny mój stan się pogorszył, straciłem wiarę, że może być lepiej. Po długich poszukiwaniach odpowiedniego specjalisty w tej dziedzinie trafiłem na dr Janusz Greese-Łyko. Po pierwszej wizycie wywarł na mnie bardzo duże wrażenie: Kompetentny, życzliwy, cierpliwy, kulturalny. LEKARZ Z POWOŁANIEM!!! Jestem już po operacji i mogę normalnie oddychać. Gdyby wszyscy specjaliści pracowali jak dr Janusz Greese-Łyko. to nasz NFZ by się rozwijał, a nie upadał! Pozdrawiam i życzę kolejnych sukcesów w pracy. Marcin Ś

Wizyty u Pana Doktora to sama przyjemność, a rezultat Jego pracy przeszedł moje najśmielsze oczekiwania!

Pan dr Janusz Greese-Łyko jest w moim przekonaniu lekarzem wyjątkowym. Nie ośmielam się oceniać spraw merytorycznych, ale sądząc po wyniku operacji (twarz!), Pan Doktor jest wysokiej klasy profesjonalistą a przy tym niezwykle ujmującym i sympatycznym w kontaktach z pacjentem. Życzę Panu Doktorowi wszelkiej pomyślności. Danuta M.

TO WSPANIAłY LEKARZ JESTEM POD WRAŻENIEM JAKIE MA PODEJŚCIE DO PACJENTA JAK BARDZO JEST ZAANGAZOWANY W SWOJĄ PRACĘ ,PROFESJINALIZM POD KAZDYM WZGLĘDEM OCENIAM NA 6 ŻYCZĘ ŻYCZLIWYCH PACJENTÓW POWODZENIA !!! RENATA :)

RENATA :)

Bardzo dobry ,miły ,uprzejmy, kompetentny lekarz.Polecam każdemu,sto procent satysfakcji z zabiegu

dr J.Greese-Łyko jest ciepły,serdeczny,z poczuciem humoru i co wazne zawsze uśmiechnięty.Podczas kilku wizyt PUBLICZNYCH każdorazowo traktowal mnie jak pacjentkę ekskluzywnej kliniki prywatnej choć jestem osoba w PODESZŁYM WIEKU.To urodzony chirurg o cudownych kojących dłoniach i człowiek przez WIELKIE C! Życzę Panu duu..żo pracy i jeszcze więcej zdrowia do jej wykonywania.KF 13/12/2011