dr Janusz Greese Łykodr Janusz Greese Łyko - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6

dr Janusz Greese Łyko

Chirurg plastyczny

Janusz Greese Łyko należy do jednych z najbardziej doświadczonych chirurgów plastycznych w Polsce. Samodzielnie przeprowadził kilka tysięcy operacji. Odbył liczne staże i szkolenia w kraju, jak i zagranicą - wszystkie potwierdzone dyplomami. Specjalizację II stopnia z chirurgii plastycznej zdobył kilkanaście lat temu, kiedy chirurgia plastyczna dopiero rozwijała się w Polsce. Jako wieloletni członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej potrafi zapewnić pacjentom pożądany przez nich efekt operacji, jak i pełne bezpieczeństwo wykonywanego zabiegu.

Aktualnie dr Janusz Greese Łyko jest konsultantem i operatorem w kilku placówkach medycznych w Warszawie. Jego ogromne doświadczenie i efekty pracy prezentowano wielokrotnie w telewizji polskiej, jak choćby w bardzo popularnym programie Polsatu pt. "Chcę być piękna" oraz w ostatnim czasie w programie telewizji TVN "Sekrety Lekarzy". Jako ceniony ekspert chirurgii plastycznej udzielał też wielu porad medycznych w programach telewizji TVN, TVN24, TVP, Polsat, Polsat Zdrowie i Uroda i Superstacji oraz w różnych ośrodkach radiowych.
Na polu naukowym jest także autorem i współautorem wielu publikacji z zakresu chirurgii plastycznej oraz opracowań zbiorczych do egzaminów państwowych z tej dziedziny.

Dr Janusz Greese Łyko jest przekonany, że to, co służy efektowi operacji plastycznych najbardziej - to doświadczenie lekarza praktyka.

Znajomość języków obcych:
- Angielski

Publikacje:
Współczesne poglądy na temat leczenia kamptodaktylii, Postępy Nauk Medycznych 2-3/2005

Jestem pacjentką, której Pan doktor zoperował nos. W moim odczuciu, operacja jaką wykonał Pan Dr, jest najlepszą jaka mogła mi się przytrafić. Kompetencje i podejście do pacjenta przez Doktora sprawia, że czułam się bardzo dobrze i byłam pewna efektów operacji. Jestem zadowolona z efektów końcowego. Polecam serdecznie Pana Dr Janusza Gresse Łyko. W mojej opinii jest bardzo dobrym lekarzem specjalistą. Świetnie rozumie pacjenta.

Dr Greese to bardzo kompetentny lekarz, fachowy, sympatyczny, rzeczowy i bardzo zaangażowany w swoją pracę. Jest lekarzem patrzącym na pacjenta przede wszystkim jak na człowieka i chcącym pomóc mu rozwiązać problem, z którym do niego trafia. Pan Doktor pomógł mi bardzo - ponownie zoperował mi nos, który wydawało się, że jest już nie do uratowania. Kilku chirurgów nie chciało podjąć się ponownej operacji. Pan Doktor po bardzo dokładnym badaniu doszedł do wniosku, że jest w stanie mi pomóc. Zaufałam dr Greese i się nie zawiodłam. Bardzo dziękuję Panie Doktorze za fachowość i cierpliwość

Gdy ma się doczynienia z tym lekarzem to cała publiczna, siermiężna służba zdrowia staje się lepsza i można te wszystkie niedomagania lepiej znieść. Lekarz w każdym calu , lekarz - to brzmi dumnie, chciałbym być taki jak on. Takie nasuwają się myśli i słowa. Bardzo Panu dziękuję

Dr Greese jest lekarzem marzen. Tylko zyczyc kazdemu pacjentowi tak kompetentnego, sympatycznego i zaangazowanego lekarza. Zawsze chodzi o podejscie do drugiego czlowieka, a dr Greese ma jak najbardziej wlasciwe. Pacjent sie czuje od razu w najlepszych rekach i ma pelne zaufanie. Doktor wykonuje swoj zawod z powolania. KG

KG