lek. dent. Janusz Haponik

3,5
2,8
2,8

Ja jestem bardzo zadowolona plombowanie przebiegło szybko, bez boleśnie i trwale. Cena jest raczej niska a obsługa jest bardzo uprzejma. Pozdrawiam.

Nie widziałem stomatologa, który tak spieszyłby się przy pracy z pacjentem. Niepowazne podejście do powaznego problemu naszych zębów.

dzięki za plombę na platynowych ćwiekach, noszę ją już 15 lat Grzegorz

dzięki za plombę na platynowych ćwiekach, noszę ją już 15 lat

Grzegorz

WSZYSTKIE zęby zaplombowane przez tego doktora zostały po roku lub góra dwóch usunięte. Najlepszy wypadek ząb zaplombowany niestarannie (opinia innego lekarza niestaranne wypełnienie, niewyczyszczony) został usunięty po 3 tygodniach.ZDECYDOWANIE NIE POLECAM! Jest co prawda bardzo tani, więc może coś niekomplikowanego.