dr Janusz Haponik

2,2
2,3
3,2
2,2

W życiu nie spotkałam się z takim niechlujstwem w pracy dentysty. Wszystko robione na odwal, byle szybko i byle wpadła kasa z nfzu. Zero podejścia jak i do dorosłych tak i do dzieci. Mam wrażenie, że ta praca tego Pana brzydzi. Nasza wizyta trwała dokładnie 2 min. Szybkie borowanie, zero przeczyszczenia, dmuchania, wypełnienie wciśnięte niechlujnie palcem bez dociskania korekty czy szlifowania. A hasło pseudo dentysty typu " to ja decyduje co leczę" przelalo czarę goryczy. Podsumowując wizyta trwała 2 min a ząb, który bolał nie został nawet tkniety, bo przecież to, dr decyduje co leczy, borowanie, wypełnienie poprostu dramat i tragedia. Z całego serca odradzam jak i dorosłym tak i dzieciom, w szczególności dzieciom. Doktor olewczy, arogancki, niechlujny, aż żal, że nasze pieniądze z nfztu idą na takich olewczych pseudo dentystów.

Dentysta wypalony zawodowo,odradzam każdemu kto chce zachować jak najdłużej swoje zęby.Niedokładny,niechlujny i arogancki.

Ja jestem bardzo zadowolona plombowanie przebiegło szybko, bez boleśnie i trwale. Cena jest raczej niska a obsługa jest bardzo uprzejma. Pozdrawiam.

Nie widziałem stomatologa, który tak spieszyłby się przy pracy z pacjentem. Niepowazne podejście do powaznego problemu naszych zębów.

dzięki za plombę na platynowych ćwiekach, noszę ją już 15 lat Grzegorz

dzięki za plombę na platynowych ćwiekach, noszę ją już 15 lat

Grzegorz

WSZYSTKIE zęby zaplombowane przez tego doktora zostały po roku lub góra dwóch usunięte. Najlepszy wypadek ząb zaplombowany niestarannie (opinia innego lekarza niestaranne wypełnienie, niewyczyszczony) został usunięty po 3 tygodniach.ZDECYDOWANIE NIE POLECAM! Jest co prawda bardzo tani, więc może coś niekomplikowanego.