Filtruj terminy

Stomatolog Knurów

W życiu nie spotkałam się z takim niechlujstwem w pracy dentysty. Wszystko robione na odwal, byle szybko i byle wpadła kasa z nfzu. Zero podejścia jak i do dorosłych tak i do dzieci. Mam wrażenie, że ta praca tego Pana brzydzi. Nasza wizyta trwała dokładnie 2 min. Szybkie borowanie, zero przeczyszczenia, dmuchania, wypełnienie wciśnięte niechlujnie palcem bez dociskania korekty czy szlifowania. A hasło pseudo dentysty typu " to ja decyduje ...

lek. dent. Joanna Tomulik

Dental Studio
Ul. Witosa 29
44-196 Knurów

Bardzo miłe i kompetentne traktowanie pacjenta powoduje, że już po pierwszej wizycie u stomatologa zapomina się o wcześniejszych lękach związanych z fotelem dentystycznym. Wspaniale podchodzi do pracy z dziećmi, zachęcając pokazując i opowiadając o wszystkim co znajduje się w gabinecie i budzi ciekawość dzieciaczka. Czteroletni syn zawsze towarzyszy wizytom swych braci, mamie oraz mojej, a co ciekawsze robi to z własnych chęci i zaliczył już wszystkie kąty. Bardzo polecam.

lek. dent. Agnieszka Wątor-Chmielewska

ulica Wolności 45
44-190 Knurów

Pani Agnieszka jest bardzo dobrym stomatologiem, chodzę do niej z synem który średnio lubi wizyty u stomatologa jednak dzięki podejściu Pani doktor syn polubił wizyty. Wykonanie solidne mimo ciągłego wiercenia się małego pacjenta, uprzejma i ciągle uśmiechnięta.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Anna Namysłowska

Gen.Ziętka 2a/1
44-190 Knurów

Dobry specjalista, polecam. Wprawna ręka do tego sympatyczna osoba w sumie może to drugie nie istotne ale dla mnie ważne.
Opinia dodana przez: Pacjent w potrzebie

lek. dent. Izabela Kraczla-Bizoń

Chirurg stomatolog

Aleja Lipowa 12
44196 Knurów

Stawia na kasę ale bez pokrycia w umiejętnosciach nie polecam Pewna siebie arogancka udająca uprzejmą tylko wtedy gdy czuje pieniàdź

lek. dent. Krystyna Seredyńska

lek. dent. Marcin Reginek

Chirurg stomatolog

ulica Legionów 2
44-196 Knurów

Stomatolodzy w mieście Knurów