lekarz Janusz Karczewski

Chirurg dziecięcy, Ortopeda

3,3
3,3
3,7

Bardzo dobry ortopeda, w listopadzie 2017r. wykonał u syna zabieg wydłużenia ścięgien Achillesa w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie, wszystko poszło bardzo dobrze, zabieg udany, nawet nasz fizjoterapeuta jest zachwycony wynikiem. Na późniejszych kontrolach doktor był miły i dokładnie wszystko tłumaczył. Syn ma końskostopie spastyczne. Zwiedziliśmy z nim "Maków i Kraków", miał zastrzyki z botuliny, gipsowane stopy, ortezy, rehabilitacja. Nic nie pomagało, dopiero pomógł zabieg wykonany przez dr Karczewskiego.

Dobry lekarz pię oskładał mi córkę po wypadku komunikacyjnym ,było ciężko ale chodzi !

dr Karczewski wprowadził mnie w bardzo poważny błąd. Nie polecam.

dr Karczewski wprowadził mnie w bardzo poważny błąd. Nie polecam.