Janusz Karwowski

Ortodonta, Stomatolog

Kiedy dzwonię do doktora, w celu umówienia sie na wizyte, to nie mogę sie w ogole dodzwonic, probuje w kazdy dzien o roznych godzinach i nic ! a jak jestem już na wizycie to doktorek odbiera co chwile dzwoniące telefony, zarowno stacjonarny jak i komorkowy ! odchodzi od pacjenta w rękawiczkach i gada !!! To jest kompletny brak szacunku dla pacjenta, skoro ma tyle telefonow, niech zatrudni kogos kto je bedzie za niego odbieral !

Lekarz wporządku, podchodzi do wszystkiego bardzo poważnie, profesjonalnie. polecam

Spokojny lekarz,mowi tyle ile trzeba,co mi po lekarzu ,który gada a za chwile nic nie powtorzyłby z naszej rozmowy.Efekty leczenia już widac, a to dopiero początek drogi. Po nowym roku spytałam ,czy nie podniósł stawki,ale w zadnym razie...

Efekt leczenia jest ale na każdej wizycie jest inna,coraz wyższa cena. Oszukał mnie a byłam raptem na 3 wizytach

lekarz to wyłudzacz kasy , niesympatyczny lekarz same negatywy nic porzadnego

lekarz to wyłudzacz kasy , niesympatyczny lekarz same negatywy nic porzadnego

lekarz godny polecenia bardzo spokojny i dokladny w tym co robi. Podiol sie jako jedyny w toruniu leczenia mojego przypadku. Wydaje sie byc troche zakrecony w tym co robi ale efekt koncowy jest wazny a z niego jestem zadowolona.Ostatnio troszke podniosl ceny.

lekarz godny polecenia bardzo spokojny i dokladny w tym co robi.

Bardzo dobry dentysta, ale ostatnio drastycznie podniósł ceny :(

Bardzo dobry dentysta, ale ostatnio drastycznie podniósł ceny :(

POLECAM!! obecnie przebywam za granica i nie ma z tym problemu, wizyty sa dostosowane do moich przyjazdow. Bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta a przy tym wszystko dokladnie tlumaczy co jest robione i czemu to ma sluzyc.