lek. med. Janusz Kostrzewa

Dermatolog

dermatologia ogólna , pediatryczna

dermatologia ogólna , pediatryczna

Byłem u tego pana kilka lat temu przypisywał lek tetralizal przez 9 miesięcy i bez rezultatu wkoncu zrezygonwalem gdyż stwierdziłem ze to bez sensu .Dotkął skory chwile nie zapytał o nic i przypisał mi tylko ten lek a i masc Duac na noc .Wizyta zakończyła się po 5 minutach .

Doktor potraktował mnie bardzo rutynowo, zlekceważył mój wywiad. Jestem lekarzem weterynarii i fakt, że mam kontakt z chorymi zwierzętami było dla doktora bez znaczenia. Również to, że mój tata ma niedoczynność tarczycy został zlekceważony. Doktor powiedział, że nie występują objawy skórne przy niedoczynności tarczycy i że jak chcę to mogę sobie zrobić badania na własna rękę (byłam zdziwiona i potem doczytałam o licznych obj. skórnych). Badanie ( czyli oględziny) i pomacanie zmiany (bez rękawiczek ) trwało 2 minuty by zadecydować o wypisaniu maści przeciwzapalnej (czyt. sterydowej ) Oczywiście pomogło na chwilę złagodzić te zmiany które miałam, tymczasem pojawiły się nowe które rozprzestrzeniły na całe ciało. Poszłam do innego dermatologa, który zdiagnozował inną chorobę, której nie leczy się sterydem (niby dobrym na wszystko). Na moje pytania nie potrafił w jasny sposób odpowiedzieć (wolałabym usłyszeć "nie wiem" niż "raczej nie"), leczy objawy nie szukając przyczyn. Z trądzikiem i kurzajkami można sobie w ten sposób poradzić, ale z czymś co wygląda jak 100 innych chorób już niekoniecznie.

Świetny lekarz, kompleksowo podchodzi do problemu pacjenta. Pan doktor zleca maści własnej receptury, które są tańsze a działają zdecydowanie lepiej niż te drogie od dużych korporacji farmaceutycznych.

Bardzo konkretny i kompetentny lekarz. Nie lekceważy pacjenta i nie przypisuje kolejnych drogich maści na zasadzie a nuż się uda.

Pan doktor bada bardzo dokładnie, przeprowadza szczegółowy wywiad.Precyzyjnie tłumaczy jak stosować lek. Można z nim długo porozmawiać podczas wizyty.

Lekarz rewelacja, ostatnia deska ratunku zwłaszcza dla rodziców z noworodkami, niemowlakami i małymi dziećmi. To jedyny lekarz, który może pomóc. Przyjmuje na NFZ na mokotowie, a w dodatku zazwyczaj przepisuje leki robione w aptece po 5 zł. W wypadku naszego 2 miesięcznego szkraba po wcześniejszych wizytach u różnych lekarzy wydaliśmy na firmowe maści kilkaset złotych,a wystarczyło trafić do dobrego lekarza ! POLECAM

Świetny dermatolog, szybko wyleczył widoczne oznaki trądziku u mojej 16-letniej córki (chociaż cały proces leczenia tej choroby jest długi). Polecem doktora, jest doskonałym fachowcem.

Starszy pan. Bardzo dobry lekarz, wysłucha, poradzi, obejrzy skórę, przejmuję się stanem zdrowia pacjenta:-) Wyleczył mi trądzik w kilka miesiąecy:-) a miałam okropną postać tej choroby.Teraz juz tylko chodzę na kontrolę stanu skóry raz na pół roku :-) Gorąco polecam:-)

Gorąco polecam:-)

Konkretny, kompetentny. Wizyta długa. Dostałam lekarstwa robione w aptece. Pomogły, po długiej nieskutecznej terapii u innego lekarza. MB

MB

Bardzo dobry lekarz, byłem u niego pierwszy raz i od razu zrobił dobre wrażenie, uprzejmy, poświęcił dużo czasu na wizytę, widać było, że ma dobry kontakt z wszystkimi pacjentami.