Doktor Janusz Maziuk jest lekarzem z powolania,każdą pacjentkę traktuje indywidualnie. Obecnie prowadzi moją ciążę-jestem mu bardzo wdzięczna za profesjonalną opiekę-podczas wizyt odpowiada na każde nurtujące mnie pytanie, nie bagatelizuje moich problemów, a swą pozytywną energią wspiera w trudnych momentach.teraz tylko odliczam dni do rozwiązania i mam nadzieję, że moje maleństwo postara się aby ta cudowna chwila miała miejsce podczas dyżuru dr Maziuka-lekarza do którego mam pełne zaufanie. ps. gratuluję objęcia stanowiska ordynatora- w końcu właściwy człowiek na właściwym miejscu

Przebyłam długą drogę leczenia zanim udało mi się zajść w ciążę. Oczywiście, z ogromną pomocą Pana Doktora Maziuka, który całym sercem zaangażował się żeby nam pomóc! Ten wspaniały Lekarz skrupulatnie opracował plan leczenia, kierował na konieczne konsultacje do innych ośrodków, a także wspierał nas w chwilach zwątpienia! Z radością odczytałam wynik testu ciążowego i przez następne 9 miesięcy wspólnie z mężem czekaliśmy na nasz upragniony Skarb! Okres ciąży nie był usłany różami, ale zawsze wiedzieliśmy, że Doktor Maziuk nas wspiera. Nigdy nie odmówił nam pomocy, zawsze życzliwy i optymistycznie nastawiony do zakończenia ciąży. Wielokrotnie powtarzał nam, że najważniejsze jest urodzić zdrowe dziecko i tak się stało!!! Jesteśmy szczęśliwymi rodzicami naszej Małej Najdroższej Istotki! Oboje z mężem wiedzieliśmy, że jesteśmy pod bardzo dobrą opieką Pana Doktora Maziuka. Za wszystkie przejawy dobroci, zaangażowania i wsparcia, serdecznie dziękujemy!!

Dr Maziuk to lekarz z powołania! To właśnie tego fenomenalnego specjalistę z czystym sumieniem polecam każdej kobiecie! Wizyty w poradni przebiegają na najwyższym poziomie. W mieście mówią, że dr Maziuk został ordynatorem w słubickim szpitalu. A ja uważam, że w końcu ordynatorem jest ktoś, kto przyciąga swoją postawą pacjentki, a nie odpycha...Nowemu Ordynatorowi serdecznie gratuluję i życzę samych sukcesów!

Zaufanie, to skarb do którego trudno się dokopać, a nie wizytówka, którą rozdaje się każdemu! Ja dokopałam się do skarbu i bardzo sobie to cenię. Zaufałam i niech już tak zostanie!

doktor jest sympatycznym człowiekiem ze spokojem tłumaczy,o co sie go zapyta,badania robi dokładnie w szczególnosci usg............polecam szczególnie kobieta przy nadzieji

obecnie chodzę do dr Maziuka w ramach NFZ i jestem bardzo mile zaskoczona. Dr Maziuk jest niezwykle sympatycznym lekarzem a do tego bardzo dobrym specjalistą.Podczas każdej wizyty , cierpliwie wysłuchuje i odpowiada szczegółowo na każde moje pytania a badania usg przeprowadza z bardzo dużą dokładnością. zdecydowanie polecam!!

Pana doktora polecę każdej dziewczynie, która chce mieć za swojego lekarza doskonałego specjalistę oraz osobę której może zaufać.

Bardzo dobry lekarz. Świetny położnik . Naprawdę warty polecenia.

Bardzo dobry lekarz. Świetny położnik . Naprawdę warty polecenia.

Bardzo dobry lekarz ,miły ,rzetelny:):)

Bardzo dobry lekarz ,miły ,rzetelny:):)