dr n. med. Janusz Obrocki

2,7
2,3
2,2
3,4

Ponad 3 lata temu poddałam się u dr.Obrockiego operacji nosa. Korekta miała polegać na zwężeniu czubka nosa i ścięciu garba. Po zdjęciu gipsu nosek był faktycznie ładny, ale po ok.2-3 m-cach zaczął wracać do poprzedniej formy. Zgłosiłam się do dr.Obrockiego, który stwierdził że to normalne bo "nos dąży do doskonałości" (cokolwiek miało to znaczyć) i że jeszcze ok. pół roku mam czekać na efekt końcowy. Powiedział, że mogę powtórzyć zabieg jednak odradzał mi go tłumacząc, że cała konstrukcja nosa może się zburzyć. Czekałam więc co dalej, ale nie zgłosiłam się już więcej do dr.Obrockiego. Z jednej strony trochę żałuję, ale z drugiej i tak pewnie nic bym nie wskurała. Ponad 3 lata po operacji nos jest bardzo podobny do tego przed zabiegiem z tą różnicą tylko, że garb jest na środku nosa a wcześniej skierowany był w bok. Jest odrobinę ładniejszy niż wcześniej, ale za pieniądze które wydałam spodziewałam się dużo lepszego efektu. Dr. Obrocki jest bardzo sympatyczny i wygadany, tego nie mogę mu odmówić. Bardzo dobrze mi się z nim rozmawiało, personel również był przemiły. Jednak gdybym miała powtórzyć operację to zdecydowanie nie polecam dr.Obrockiego. Te 6500 tyś.zł mogłam wydać na operację u innego specjalisty. Nie spodobało mi się również, gdy po 2-3 m-cach zadzwoniłam do kliniki gdy nos zaczął wracać do poprzedniej formy i poprosiłam o umówienie spotkania w celu porównania zdjęć zrobionych przed zabiegiem z efektem po operacji. Pani powiedziała, że nie mogą mi udostępnić zdjęć ponieważ zaliczają się one do dokumentacji medycznej. Nie rozumiem dlaczego nie chciano udostępnić mi tych zdjęć skoro były to moje zdjęcia i miały na celu porówanie stanu "przed" i "po". Klinika zrobiła mi zdjęcie "przed" i zaraz po zdjęciu gipsu. Uważam że po takich zabiegach powinny być również wykonywane fotografie kilka miesięcy po zabiegu. Wg mnie dobry specjalista jest w stanie rozpoznać co będzie działo się z nosem po zabiegu i powiedzieć o tym pacjentowi ponieważ gdybym wiedziała, że garb wyjdzie ponownie prawdopodobnie nie poddałabym się zabiegowi bo po co? NIE POLECAM!

Nie jestem zadowolony. Pieniądze wyrzucone w błoto. Uszy były robione 2 lata temu- są asymetryczne, niekształtne, a założone szwy przebijają przez skórę. Uszy przed operacją były przynajmniej kształtne..teraz każde jest z innej parafii w dodatku pokryte bliznami! I niestety ale odskoczyły do pierwotnej formy! Nie polecam!

W 2007 roku robilam sobie u dr Obrockiego piersi, minelo 5 lat a efekt wciaz jest oszalamiajacy. Piersi wygladaja naturalnie i przez tyle lat nic niepokojacego sie z nimi nie dzieje. Pan doktor jest swietnym fachowcem. Goraco polecam

Witam, nikomu nie polecam tego lekarza, w klinice miałem operowane uszy, wynik jest taki, ze obydwa odskoczyły!! Dr Obrocki, nie jest w stanie nic z nimi zrobić, z racji takiej "iż przypadki takie się zdarzają i akurat jestem jedną z tych 10% osób którym odksoczyły". Nie polecam, faktycznie cena konkuencyjna, ale na chwilę obecną bym wolał dołożyc drugie tyle i mieć komfort!

Na przełomie 1999/2000 r. dr Obrocki usuwał mi znamię w klinice Sfera przy Al. Jerozolimskich. Po operacji w ranie operacyjnej rozwinęło się zakażenie wywołane przez gronkowca, po którym została mi szpetna blizna. W trakcie przeprowadzania operacji dr. Obrocki odebrał swój telefon komórkowy, co - jak się później dowiedziałem - wprawdzie nie musiało, ale mogło być przyczyną zakażenia gronkowcem. W przeprowadzonej już po operacji rozmowie ze mną uderzyło mnie rozbrajające i rzucone mimochodem wyznanie, że nie na wszystkie wykłady na studiach chodził. Być może akurat przegapił ten o wszechobecnie występujących drobnoustrojach..

miałem zabieg korekcji odstających uszu w połowie roku u Obrockiego w Sferze. Mimo że jest trochę lepiej, jednak nie jest to z pewnością to czego oczekiwałem. Uszy są dość mocno niesymetryczne i jedno za bardzo odeszło po pewnym czasie. W jednym uchu mocno odeszła góra, w drugim dół.

Lekarz Janusz Obrocki potafi jedynie inkasować pieniądze, w stosunku do pacjenta nie miły oraz cyniczny. W ciągu 2 min porady, która dla mnie jako laika nic nowego nie wniosła czego bym niewidział. Chciałem dokonać zabiegu usunięci brodawki z nosa. Według mnie jest to najgorszy chirug z jakim miałem możliwość spotkać się. Stanowczo odradzam tego lekarza.

Dr. Obrocki operował moje piersi oraz nos jestem bardzo zadowolona.

Dr. Obrocki operował moje piersi oraz nos jestem bardzo zadowolona.

Dr Obrocki operował mi piersi.Żeby chociaż trochę poprawić efekty jego pracy przeszłam kilka bolesnych zabiegów.Dziś jestem oszpecona.Zdecydowanie odradzam.