dr n. med. Janusz Obrocki

Chirurg plastyczny

2,9
2,6

Dr. Obrocki operował moje piersi oraz nos jestem bardzo zadowolona.

Dr. Obrocki operował moje piersi oraz nos jestem bardzo zadowolona.

Dr Obrocki operował mi piersi.Żeby chociaż trochę poprawić efekty jego pracy przeszłam kilka bolesnych zabiegów.Dziś jestem oszpecona.Zdecydowanie odradzam.

Na przełomie 1999/2000 r. dr Obrocki usuwał mi znamię w klinice Sfera przy Al. Jerozolimskich. Po operacji w ranie operacyjnej rozwinęło się zakażenie wywołane przez gronkowca, po którym została mi szpetna blizna. W trakcie przeprowadzania operacji dr. Obrocki odebrał swój telefon komórkowy, co - jak się później dowiedziałem - wprawdzie nie musiało, ale mogło być przyczyną zakażenia gronkowcem. W przeprowadzonej już po operacji rozmowie ze mną uderzyło mnie rozbrajające i rzucone mimochodem wyznanie, że nie na wszystkie wykłady na studiach chodził. Być może akurat przegapił ten o wszechobecnie występujących drobnoustrojach..