lekarz Janusz Opara

Nie polecam . Wszystkich obraża i nie hamuje się z wyzwiskami . Panie doktorze może czas iść na emeryturę i odpocząć a nie swoje problemy domowe... przynosić do pracy i obrażać ludzi .

Nie ma nic lepszego niż dobry lekarz i nic gorszego niż zły lekarz. W przypadku dra Opary miałem do czynienia na szczęście z tym pierwszym przypadkiem. Leczę się u niego już od dwudziestu lat i nigdy się nie zawiodłem. To nie jest specjalista, który ma swoje ulubione diagnozy. Doktor Opara to niezwykle doświadczony lekarz z drugim stopniem specjalizacji, który stawia tylko diagnozy adekwatne do fachowo rozpoznanych przez siebie chorób. Rozpoznanie jest zawsze trafione, a leki i zalecenia skuteczne. Dzięki temu odzyskuje się zdrowie i nie traci się czasu, którego wszyscy mamy za mało. Warto się u niego leczyć na stałe, bo świetnie odczytuje indywidualne skłonności pacjenta i specyficzny przebieg jego choroby. To, co jest najlepsze u tego lekarza, to geniusz intuicji medycznej, której nie można się nauczyć na żadnych studiach. Z tym trzeba się urodzić. Jeśli do tej genialnej intuicji doda się jeszcze przyrodzoną – lecz niestety coraz rzadszą u medyków – przenikliwą inteligencję, to mamy obraz lekarza, jakich nie tylko w Częstochowie, lecz także w całej Polsce, jest bardzo mało. Polecam go z pełnym przekonaniem, bo jest lekarzem, który nie boi się takiego pacjenta, który myśli, cierpi, czuje i chce z nim współpracować, aby odzyskać utracone zdrowie. Każda wizyta u dra Opary to przede wszystkim spotkanie ze wspaniałym człowiekiem, który jest też znakomitym lekarzem. Efekt gwarantowany.

małomówny i coraz częściej obraża pacjentów,może wypalony zawodowo albo śpieszy sie za bardzo aby leczyć prywatnie

Lekarz z prawdziwego zdarzenia wspaniałe podejście do pacjenta i trafna diagnoza na pierwszej wizycie ,polecam każdemu, kontakt telefoniczny o każdej porze w razie problemu.

Pan dr to lekarz z powołania, nie znam takiego drugiego człowieka. Wspaniały, myślący, podejmujący trafne diagnozy. My też chodzimy do Pana dr całą rodziną od 20 lat. Doskonale zna swoich pacjentów. Ma ogromną wiedzę i przy tym wszystkim jest bardzo skromnym człowiekiem. Polecam z całego serca.

Najlepszy z lekarzy jakiego spotkałem w swoim życiu. Bez namysłu polecam wszystkim pacjentom. Pomógł mnie,i mojej rodzince(leczymy się już jakieś 18 lat )

Pomógł mnie,i mojej rodzince(leczymy się już jakieś 18 lat )

Wspanialy specjalista i czlowiek! Od wielu lat cala moja rodzina leczy sie u niego i nie zawiedlismy sie nigdy! Uratowal zycie mojemu synkowi ,gdy w szpitalu lekarze nie byli w stanie nic zrobic.Dziekuje serdecznie panie Doktorze! Nie znam innego tak dobrego specjalisty w wojewodztwie.Takich lekarzy nam potrzeba. Polecam z pelna odpowiedzialnoscia.

najlepszy lekarz jakiego znam, ogromna wiedza i doświadczenie. Jeden z niewielu lekarzy którzy uprawiają sztukę medyczną a nie tylko zawód.