lekarz Janusz Orzelski

25.10.21 przeszłam zabieg usunięcia pęcherzyka żółciowego metodą laparoskopową, z przebiegiem niepowikłanym:) Po zdjęciu szwów zostały niewielkie blizny, prawie niewidoczne. Dr Janusz Orzelski, to nie tylko świetny chirurg, ale też bardzo kulturalny człowiek, empatyczny i otwarty na pacjenta, tutaj chciałoby się westchnąć - oby więcej takich lekarzy!!! serdecznie pozdrawiam i życzę zdrowia Irena G.

Polecam serdecznie Lekarza Janusza Orzelskiego !! 15.02.21 Miałam. Przyjemnosc być operowana przez Dr .metoda laparoskopową Usunięcie pęcherzyka żółciowego , pan Janusz jest przesympatyczny od pierwszej wizyty kontak niesamowity , wszystko ze szczegółami wytłumaczy !! Przed operacja jak i po operacji kontakt na bierząco .moge polecać z całego serca pana Janusza taki lekarz to SKarb!!! Nigdy nie trafiłam na takiego super lekarza .pozdrwiam serdecznie Ewelina

Nie polecam do operacji przepuklin brzusznych. Po 2 ciazy ( obie rozwiazane przez cc) doszlo u mnie do rozejscia miesni prostych brzucha i niewielkiej przepukliny pepkowej. Poszlam do doktora do swissmedu na konsultacje co do operacji. Doktor bardzo mily,poswiecil mi godzine, z czego 45 minut naklanial do zakupu ponczoch na zylaki ( a zylakow nie mam, ale jak sie dowiedzialam, za moj rozstep miesni brzucha odpowiedzialny jest gen wiotkosci miesni prowadzacy rowniez do zylakow). Specjalistyczne ponczochy zapobiegajace ewentualnemu powstaniu zylakow w przyszlosci mialam kupic u osoby prywatnej, w willi na polankach o ile dobrze pamietam, nie w zadnym sklepie medycznym! Dalsza czesc wizyty poswiecona byla prezentacji video jak z ogromnego brzucha przy cieciu schowanym pod majtkami i po zszciu miesni i zastosowaniu siatki, po operacji brzuch wyglada pieknie. Jak sie okazalo zdjecia z operacji ktore mi doktor pokazywal absolutnie niestety nie dotyczyly mojego przypadku. U mnie mialo byc tak: ciecie wzdluz od mistka do spojenia lonowego, zszycie miesni, wszycie siatki ( extra drogiej francuskuej a nie jakiejs chinskiej jak to zwykle robia) i wyciecie pepka. Na pytanie czy istnieje mniej inwazyjna metoda uslyszalam ze w moim przypadku nie, bo jestem szczupla i mam malo tkanki tluszczowej podskornej, wobec czego mogloby dojsc do martwicy, a poza tym mam przeciez i tak zniszczony pepek wiec po co mi on ( najszybsza mozliwa rekonstrukcja pepka po 5 miesiacach od operacji oczywiscie znowu kosztowna). Na zakonczenie podal adres internetowy strony przepukliny.pl zebym sobie wszystko poczytala. I tym ukrecil bicz na siebie:) jak wyszlam zdolowana z gabinetu to po poczytaniu postanowilam pojechac na konsultacje do profesora, autora wielu stron o przepuklinach. I dowiedzialam sie ze moj przypadek jest banalnie prosty - przepuklina pepkowa niewielka niewymagająca stosowania siatki, ciecie ukryte w bieliznie, zszycie miesni prostych i plastyka pepka. Koszt duzo mniejszy a i efekt w pelni zadowalajacy:) po wizycie u doktora Orzelskiego radze zasiegnac opini innych specjalistow!